Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By emka
#10242 Mój kolega ma bzika na punkcie swojego labradora i świętuje jego kolejne urodziny, na które jestem zaproszona. Myślicie, że kupno dobrej karmy i jakiejś zabawki będzie dobrym pomysłem? Znalazłam taką karmę, ma bardzo dobre opinie -> http://www.canivera.pl/strona-glowna.html

By kasjopeja38
#15185 A może jakieś legowisko coś ala taki domek http://www.butik.zpazurem.pl/szukaj/domek#modal zobacz sobie bo naprawdę ciekawe są w różnych rozmiarach. Uważam, że to bardzo oryginalny prezent a pies faktycznie będzie miał swoje miejsce i swój przysłowiowy kąt a raczej dom ;)
By pocket
#25898 Ja myślę, że warto wyposażyć go w dodatkową porcję karmy :) My kupowaliśmy naszej siostrze, która ma buldożka taki wariant karmy o nazwie Royal Canin French Bulldog Adult (zamiast w sklepie stacjonarnym kupowaliśmy tam gdzie taniej tj. https://www.maxandmrau.pl/product-pol-422 ). Generalnie słyszałem opinie, że Royal Canin robi najlepsze jakościowo karmy suche.
By Tereska087
#34769 Myślę, że karma na prezent to dobry pomysł ,ale oczywiście pod warunkiem, że albo wiesz jaką psiak jada karmę na co dzień, albo wybierzesz coś naprawdę dobrej jakości (np. https://dogomarket.pl/royal-canin-karma-dla-psow). Pies jest zazwyczaj oczkiem w głowie swojego pana i jeśli już chcesz mu coś kupić do jedzenia, to musisz mieć pewność co do tego, czy nie jest to szkodliwa karma. Do tego możesz dokupić kilka naturalnych przekąsek, jak np. różnego rodzaju suszone kawałki mięsa, które psy uwielbiają.