Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By biedroska
#22141 Jeśli szukasz praktycznego prezentu to proponuję kupić zegarek :) zawsze się przydaje i dodatkowo fajnie wygląda, kupiłam ostatnio jeden dla swojego taty na e-zegarki.pl model z Casio w bardzo dobrej cenie :)

By ravioli09
#23014 Zgadzam się, ze najważniejsze przy wyborze prezentu jest to, jakie ktoś ma zainteresowania :) Ja tak dobrze trafiłam ostatnio, bo wiedziałam, że mój mężczyzna marzy o nauce strzelania, dlatego wejściówka na strzelnicę ProGun była takim dobrym pomysłem :)
By mane
#23090 Hm... może jakaś gra komputerowa? W końcu chłopaki lubią takie rzeczy! na konsoleigry.pl jest ogromny wybór gier, więc na pewno coś odpowiedniego znajdziesz.
By mirek86
#23780 Ja mojemu przyjacielowi kupiłabym ramkę z https://www.sklepzramami.pl/ramki-do-zdjec-aluminiowe i włożyła w nią plakat motywujący albo nasze zdjęcie. Do tego jakaś fajna ksiażka i na pewno byłby zadowolony :)
Nie trzeba od razu kupować nie wiadomo czego żeby sprawić komuś przyjemność
By DianaW88
#23972 Pochwalę się, że udało mi się sprawić mojemu przyjacielowi dużo radości ostatnim prezentem na urodziny, okrągłe 30. Zobaczcie sami, jaki fajny fotel kibica mu sprawiłam, bo wiem że jest fanem piłki nożnej. Można wybrać nawet barwy narodowe reprezentacji, której się kibicuje! W sam raz na długie jesienne wieczory do oglądania rozgrywek sportowych.
http://pufy.pl/pufy-pilki/272-fotel-kibica.html
Super trafiony prezent!
By zatroskanaja
#24101 Mój przyjaciel dużo czyta książek. Dla mnie tematyka której nie ogarniam. Ale wiem że ta książka http://www.taniaksiazka.pl/czerwone-slo ... 07352.html mu sie spodoba.
Są w niej słowiańskie demony, które nie pozwalają o sobie zapomnieć. A zmaga się z nim para przyjaciół.