Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Tomek13
#14774 Cześć, szukam z moimi 3 znajomymi wspólnego prezentu na 18-kę dla naszego przyjaciela. Ustaliliśmy, że chcemy wydać około 200 zł. Chcielibyśmy mu kupić coś przydatnego i trwałego, nie na 1 raz. Macie jakieś pomysły, co to by mogło być? Dzięki za pomoc :D

By rachelka
#18847 Na 18 super opcje to gry różne! śmieszne albo jakieś co sie rywalizuje! Ja mojemu bratu kupiłam konsoleigry.pl/gry-na-xbox-one/7369-forza-horizon-3-pl-xone.html - taką
właśnie Był bardzo zadowolony a powiem wiecej ja tez bo gramy w tą gre! Mega fajna zabawa plecam wsyztskim!
By Wily.pl
#19132 Antywirusa można kupić sobie samemu, a nawet pobrać wersję testową, więc moim zdaniem taki pomysł na prezent kompletnie odpada. Dron czy inny gadżet elektroniczny już jak najbardziej okej, warto pomyśleć również o monocyklu elektrycznym, na pewno już o nim słyszeliście a więcej informacji znajdziecie na www.Wily.pl
By bella
#20898 może zegarek? ;) polecam Wam e-zegarki.pl, ceny tam mają spoko, no i możecie się zrzucić i kupić mu prezent, który będzie mu służył całkiem długo ;)
By zatroskanaja
#21269 Zawsze dobrym prezentem jest książka. Oczywiście że przyjaciel czyta. Mój lubi książki fantasty, więc myślę że ta http://www.taniaksiazka.pl/quidditch-pr ... 41597.html Będzie dobrym pomysłem na prezent. Magiczne przedmioty jak powstały, jakie mają znaczenie, to wszystko wyjaśnia ta książka.