Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Kate
#925 mam dobrego przyjaciela od kilku lat. Nic miedzy nami nigdy nie było poza dobrą, obustronną przyjaźnią. Często gdzieś tam razem wychodzimy, ogólnie rzecz biorąc jesteśmy zżyci ze sobą. Tak się zastanawiam, czy powinnam kupić jakiś prezent dla mojego przyjaciela na walentynki? On nie ma żadnej dziewcyzny tak więc na pewno nikt nie będzie zazdrosny. A waszym zdaniem prezent na walentynki to typowo miłosny podarunek czy też prezent jak każdy inny?

By kasiaa8
#1301 Jeśli nie ma dziewczyny to możesz mu zrobić walentynkę. Prezent jak każdy inny, zależy jak ktoś to rozumuje. Walentynki to niby dzień zakochanych, nie do końca. Jeśli masz potrzebę - zrób mu prezent, na pewno będzie zadowolony, a twoja reputacja wzrośnie u niego :) No i w dodatku jest to przyjaciel więc czemu nie.
By VanFelek
#7113 Idealny prezent na walentynki dla przyjaciela to voucher na przejazd szybkimi samochodami np. KTM X-BOW lub lamborghini-gallardo, mężczyźni to całe życie mali chłopcy a taki prezent nie będzie zobowiązujący, a Twój przyjaciel doceni Cię za pomysłowość :)
By mandolinka
#8023 A może jakaś ciekawa koszulka? Tylko zeby to nie trwało tak długo jak zwykle weź skorzystaj z http://bezpiecznyprzelew.pl/ i w ten sposób przelej pieniadzę. Oczywiście o ile sprzedawca bedzie miał taka możliwość, a teraz coraz więcej osób na to idzie bo wiedza że klientom zależy na czasie.
By SoniaK
#9916 A jak bliski jest to dla Ciebie przyjeciel? bo to też jest bardzo istotne. Może wystarczy jak kupisz mu jakiś walentynkowy upominek? Ja widziałam, ze tutaj http://art-madam.pl/walentynki/ jest kilka bardzo fajnych propozycji. Być może któraś z nich Ci sie spodoba i własnie na taki prezent się zdecydujesz.