Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By xaniaxo
#21318 Najlepszym prezentem dla kobiety są kosmetyki ;) Widziałam fajne kosmetyki na jednej ze stron, mają fajne opakowania , wyglądają na luksusowe :) Może ktoś wypowie się nt. tych produktów https://topkosmetyki.pl/pl/p/Serum-Kolagenowe,-30g/78 akurat podałam link to serum, ale sklep ma duży wybór ;)

By MarekOz
#21325 Z tego co się orientuję to żadna dziewczyna nie pogardzi nowym, dobrym zegarkiem ;p wiem bo ostatnio moja żona wyznała, że to prezent najlepszy na każdą okazję i zawsze się spodoba. Tym bardziej, że teraz można trafić na fajne przeceny np. https://domczasu.pl/zegarki-gino-rossi/ ... -6574.html
By mema
#21671 zależy jakie relacje macie z przyjaciółką, moja by się bardzo ucieszyła np z gadżetów dla swojego psiaka https://www.petstation.pl/psy/psy-akcesoria wiem że potrzebowała szelki dla psa bo stare jej się przetarły, w sumie sama mnie nakierowała na ten pomysł. może niech Twoja Ciebie jakoś nakieruje :) ? Ja teraz mówię dużo o kosmetykach, żeby skumała że mi przydałyby się raczej kosmetyki .