prezent dla przyjaciolki!!

Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

prezent dla przyjaciolki!!

Postprzez Kwiatuszek Wt sie 31, 2010 3:10 pm

siema szukam prezentu dla mojej dobrej przyjaciolki. chce jej kupic prezent na rocznice naszej przyjazni, bo bardzo nam zalezy na sobie i szanujemy takie rocznice. kto ma jakis pomysl?? Dodam tylko ze nazywa sie asia i ma 19 lat i jest moja wielka przyjaciolka. Lubi sluchac eski i chodzic na imprezki

Pomożcie!!!
Kwiatuszek

Prezenty dla znajomych

Postby michal_07

Generalnie najfajniejsze prezenty dla znajomych możesz znaleźć na TakaPaka.pl
michal_07

Re: prezent dla przyjaciolki!!

Postprzez kasiaa8 Wt maja 10, 2011 7:06 pm

Ostatnie zdanie się fajnie zrymowało ;P No jeśli ESKA to może wybierzcie się na fajną imprezkę, którą organizuje ESKA? Są chyba takie, bo ciągle "Płotek" nawija o tym ;) Prezent na pewno byłby trafiony ;)
kasiaa8

Postprzez beniek33 Cz maja 12, 2011 8:13 pm

Kup jej jakieś płyty z muzyką, bo chyba wiesz czego słucha?

Generalnie wiesz czym się interesuje i co lubi, więc tym się sugeruj przy wyborze prezentu.
beniek33

Postprzez balance Cz sie 11, 2011 9:24 am

W sumie można zrobić przyjaciółce prezent, który będzie zarówno dla Ciebie jak i dla niej :D Wypad do SPA. Jeśli nie stać Was na jakiś super pobyt to po prostu zasponsorujcie sobie jakiś zabieg w SPA. Np. w Primavera SPA jest dużo rodzajów relaksujących masaży albo zabiegów na twarz. Mogłybyście zrobić sobie taki zabieg z babskimi pogaduszkami w SPA ;D
balance

Postprzez SilvaRerum Pt sie 19, 2011 11:24 am

Spa to dobry pomysł :) Może nie aż tak daleko - ale może jakiś zabieg dla młodej skóry? Peelingi kawitacyjne działają dobrze na cerę w każdym wieku, jest potem rozjaśniona i bardzo dobrze nawilżona, więc karnet do jakiegoś fajnego studia urody byłby prezentem bardzo na miejscu :) W Krakowie jest bardzo dobre studio Estetica, teraz mają nawet urodzinową promocję cenową, więc zabiegi wcale nie są takie drogie :)
SilvaRerum

Postprzez Krycha Pn wrz 05, 2011 2:09 pm

Spa do jest świetny sposób a jak jeszcze ma sie koleżanki , które pojadą z tą przyjaciółką na ten wyjazd to już w ogóle wypas na maksa, ja mam własnie taki pomysł , że złożyć się z kumpelami i zafundować naszej koleżance tak pobyt w spa w Głęboczku koło Torunia ona bardzo chciała się wykąpać w winie a tam to jest możliwe więc chcemy spełniac jej marzenie
Krycha

Postprzez Prezentujeprezenty Pn wrz 05, 2011 3:02 pm

Spa to faktycznie świetny pomysł, ale może być trochę drogi... ja różne pomysły na prezenty opisuję na swoim bloga: http://www.prezentujeprezenty.pl, do odwiedzenia którego serdzenie zapraszam
Prezentujeprezenty

Postprzez Pretty18 Cz wrz 08, 2011 11:30 am

A może jakaś płyta? ale jak dla mnie to faktycznie spa brzmi najlepiej, albo coś na Gruponie znajdź fajnego. Poza tym to właśnie zanazłam że niedługo nie będziemy tu potrzebni bo komputer będzie ci podpowiadał co kupić na waszą rocznicę :-P artykuł tutaj- http://bit.ly/oZ9GzQ
Pretty18

Postprzez marylka Wt wrz 13, 2011 8:57 am

skok na bungee :D
marylka

Postprzez CrystalCity_pl Cz paź 13, 2011 10:56 am

A ja polecam taki prezent z okazji rocznicy Waszej znajomości
http://www.crystalcity.pl/produkt/zdjecie_w_sercu_z_roz świetna pamiątka.
CrystalCity_pl

Następna strona

Powrót do Dla przyjaciela/przyjaciółki