Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By GreenTea
#17313 Ja swojej przyjaciółce, staram się wybierać praktyczne prezenty, takie z których najbardziej będzie się cieszyć. Staram się wcześniej zorientować, czego potrzebuje i co najbardziej by ją ucieszyło. Przy jej ostatnich urodzinach nie miała żadnego pomysłu, więc stwierdziłam że kupie jej jakiegoś ciucha. Wybrałam jej bardzo fajne ubrania z Goodlookin i była nimi zachwycona.

By Pokemoon1
#17406 Ja swojej najlepszej koleżance kupiłam plecak do szkoły , bo jej nie był w dobrym stanie. Bardzo lubi minionki więc kupiłam jej ten http://www.3kropki.pl/p/minionki-plecak ... 71642.html . Od teraz się z nim nie rozstaje , sama myślę o zakupieniu takiego podobnego dla siebie
By linka
#17535 A może jakieś dobre produkty do włosów? :) Moja znajoma poleca kosmetyki marki Perfect Me JF Malcolm :) Działają naprawdę nawilżająco, a jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i wygrać coś interesującego, to zajrzyj tutaj: http://www.jestesdoskonala.pl/ - a może wygrasz dla Was wycieczkę do Londynu :D
By WiolaL
#17686 polecam wypad na weekend do jakiegos fajnego miejsca najlepiej ze spa i dodatkowymi atrakcjami
ja dostałam taki voucher od przyjaciółki - oczywiscie ją zabrałam w nagrodę ze soba - do Jaworowego Dworu - taki mały hotel pod Warszawą, ale zakochałam się w bajkowosci tego miejsca!
By sandra111
#17812 Może bielizna? Kobiety ją kochają i zawsze chętnie wybierają. Moja psiapsiuła ma obfite kształty więc bielizna damska xxl jest zawsze mile widziana. Ona nie ma w okolicy takich sklepów. I ma problem aby kupić coś ciekawego. To zawsze jej kupuje.