Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By Juliana
#18496 Dla przyjaciółki kupiłabym pachnące kule do kąpieli. Ręcznie wyrabiane, wyglądające jak apetyczne słodycze, a do tego zawierające naturalne olejki, które fajnie nawilżają skórę. Jedna może wystarczyć na 2-3 użycia, więc prezent wystarczy na kilka kąpieli.
By Pokemoon1
#18507 Moja przyjaciółka zazwyczaj się ubiera w odzież zagraniczną a w Polsce ciężko dostać w rozsądnej cenie taki ciuchy. Ale ostatnio udało mi się znaleźć taki sklep jak ten https://nymstyle.com/pl/ gdzie pierwszy raz widzę ,że możemy zamawiać ubrania pod indywidualne potrzeby. Mam na myśli to że można poprosić ich o konkretne ubranie i oni je dostarczają. Obsługa na wysokim poziomie a i wysyłka szybka bo zdązyłam w sam raz na urodziny przyjaciółki. Kupiłam jej buty i torebkę z których była mega zadowolona :)
By dama_pik
#18970 Jak dla mnie to ja myslę, że bardzo fajną opcją na wszelkie prezenty jest dawanie czeoś co zostaniena lata, co będziemy wspominać, dla mnie takim prezentem są gadzety fotograficzne np. kubki ze zdjeciami domowników, albo puzle, tutaj można zamówić http://foto-kodak.pl/Gadzety_z_Twoim_zdjeciem.html .
By biedroska
#19069 My z przyjaciółkami złożyłyśmy się na maszynę firmy Łucznik http://www.galerialucznik.pl/pl/p/WERON ... gratis-/68. Myślę, że lepiej złożyć się na lepszy prezent niż kupować parę niepotrzebnych rzeczy. Zapytałyśmy się co by chciała i powiedziała, że właśnie taką maszynę chciała sobie kupić.