Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By choiceoflife
#16978 Ja ostatnio dla mojej siostry zamawiałam kombinezon z tego sklepu http://pakuten.pl/21-kombinezony . Świetna opcja na lato, a ceny są takie, że nie mogłam się powstrzymać i dla siebie też coś zamówiłam. Bardzo szybko przyszło, wszystko takie jak powinno być! Sporo osób obawia się zamawiania ubrań przez internet, no ale przecież w ostateczności gdyby nie przypasowało to można szybciutko zwrócić :)
By bella
#16984 Jeżeli chcesz zaskoczyć przyjaciółkę, to może kup jej oryginalne ozdoby na stopy? Jeżeli lubi chodzić latem w sandałkach, to będzie to idealny prezent. magumoda.pl - tutaj znajdziesz piękne, ręcznie wykonane la tinki :)
By monaliza13
#16986 Ostatnio dużo rozmawiamy o komputerach i czyhającymi niebezpieczeństwami dla nastolatków. Koleżanka ma dzieci w wielu 13-16 lat. Najgłupszy okres w życiu nastolatków. To mi podsunęło pomysł skorzystania http://nod32sklep.pl/
I kupienia w prezencie Eset Parental Control for Android - kontrola rodzicielska. Ona będzie miała kontrolę nad tym co w internecie wyszukują dzieci. A ja bym miała prezent z głowy.
By pinio555
#17008 Polecam jeszcze tą stronę: https://jakiprezent.pl/dla-niego. Znajdziecie tam masę pomysłów na prezenty dosłownie dla każdego. Można wyszukiwać wg kategorii wiekowej, płci a nawet stanu pokrewieństwa. Wszystkie pomysły w jednym miejscu, nie musicie się już głowić co komu kupić, zwłaszcza dla osób, które wszystko mają :)
By Joe
#17040 Jak dla przyjaciółki to myslę że jakiś fajny prezent z tzw jajem będzie najlepszym pomysłem. Tylko no właśnie na jaki się zdecydować ? Z tego co widzę całkiem sensownie wygląda to na http://bralbym.to/ Myślę że warto tam zajrzeć i rozejrzeć się za czymś na prawdę fajnym. Jeśli znajdziecie coś to proszę dajcie znać :)