Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By Doeo
#22717 Przyjaciółkę bardzo pozytywnie zaskoczy fotoksiążkaz myselfbook’a. Wysokiej jakości książka ze zdjęciami nie kosztuje dużo, a wspólne zdjęcia z przyjaciółką w fajnej oprawie na pewno jej się spodobają. W kreatorze jest bardzo dużo szablonów oraz szczegółów (typu rodzaj papieru) do wybrania samodzielnie, które sprawiają że stworzona fotoksiążka jest jedyna w swoim rodzaju! ;)
By mane
#22955 A przyjaciółka jest kierowcą? ma auto? Jeśli tak to warto kupić jej coś użytecznego i uniwersalnego mam tu na myśli, żeby skomponować zestaw kosmetyków samochodowych, tych najpotrzebniejszych, http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- ... cyjna.html tutaj jest na prawdę duży wybór wszelkich kosmetyków do auta a także innych środków.
By kretek
#23050 Niedawno moja bliska koleżanka obchodziła urodziny. Wyprawiała małe przyjęcie, dostała kilka trafionych prezentów. Bardzo cieszyła się z tych praktycznych, których może używać na co dzień. Dostała m.in taki odkurzacz do szyb https://www.leifheitsklep.pl/odkurzacze-do-szyb/zestaw-odkurzacz-do-szyb-dry-clean-z-dodatkowa-waska-ssawka-p-51004. Sama chciałabym żeby ktoś mi taki podarował w prezencie.
By Mili
#23447 Jest dużo fajnych rzeczy, które możesz dać przyjaciółce na prezent
Ostatnio edytowano Śr wrz 20, 2017 11:47 am przez Mili, łącznie edytowano 1 raz
By kadaber8
#23506 Myślę, że przyjaciółce najlepiej sprezentować to, co najbardziej lubi. Moja uwielbia czekoladę i muzykę (głównie wykonawców takich jak Adele). Obie mamy jednak tą zasadę, że prezenty robimy ręcznie. :) Dlatego zrobiłam domową czekoladę z pistacjami, mieszankę przypraw do zimowej czekolady (chilli, cynamon...) i nagrałam na płytę piosenki Adele. Przyjaciółka była zachwycona. Zanim nagrałam piosenki słuchałam Adele tutaj http://fm.tuba.pl/artysta/Adele i nawet mi się spodobało, pomimo tego, że zazwyczaj słucham rocka. :)