Dyskusje o prezentach dla kobiet
By emas170
#25299 mam przyjaciółkę z którą jestem w kontakcie mailowym. nie znamy swoich adresow zamieszkania bo narazie taką mamy umowę poki sie nie zobaczymy. Jednak wkrótce ma ona urodziny i chciałbym jej coś kupić, możliwości mam niestety ograniczone. Wysyłka pod jej adres niestety nie wchodzi w gre. Masz jakies propozycje? przelew w bitcoinie jest zbyt prosty i taki banalny, szukam pomysłów ale ebz adresu ciezko cos wykombinowac, urodziny ma 15 grudnia. co proponujecie?

By Dijon21
#26871 Zwykle, gdy nie jestem pewna co kupić przyjaciółce czy siostrze to po prostu zastanawiam się, co sama chciałabym dostać :) Zwykle wtedy wybór pada na kosmetyki. Albo pielęgnujące, albo do makijażu - https://www.cocolita.pl/szminki/lovely-zestaw-do-ust-k-lips-lovely-lips. Jeszcze żadna z obdarowanych kobiet nie miała zastrzeżeń co do takiego prezentu, a wiele z nich poznało fajne i ciekawe nowe rodzaje kosmetyków.
By juliettx
#28560
lenny napisał(a):A może jakiś fajny gadżet? W Teletorium mają ich sporo, a takie słuchawki czy powerbank są zawsze przydatne.

Zgadzam się, takie gadżety często się przydają, a do tego są w całkiem niezłych cenach więc myślę, że jak najbardziej warto.
By monikabert90
#29181 Moja przyjaciółka bardzo lubi się malować, więc na jej ostatnie urodziny kupiłam jej paletkę cieni z Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/oczy/palety/professional-palette-eyeshadow---paleta-cieni-do-powiek---golden-rose.html. Prezent okazał się jak najbardziej trafiony, zarówno jeśli chodzi o sam produkt, jak i o kolor, który wybrałam ;) Wogóle to okazało się, że wcześniej przyjaciółka czytała sporo dobrego o tych paletkach i sama zamierzała sobie kupić, ale ją ubiegłam ;)