Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień

By Ruba
#25158 Na prezent polecam coś takiego jak karma sucha Acana. W ogóle interesuje się dietetyką zwierzęcą :) Jeśli chodzi o karmy suche, to te które w swoim składzie zawierają jak najwięcej mięsa (nie koniecznie tego surowego, bo to woda, krew i kości) i jak najmniej wypełniaczy czyli zbóż. Im więcej wypełniaczy tym karma ma mniejsze wartości odżywcze, zatyka psa i tyle. Bardzo ważna jest też technologia wytwarzania i samo przechowywanie karmy.
By pocket
#25250 Dla psa najlpeszym prezentem będzie dobra karma. Wysokojakościowa, pełna składników odżwyczych ibez konserwantów. Ja polecam dla małych psów tę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-398 . Receptura karmy wspomaga ochronę przewodu pokarmowego oraz redukcję zapachu i zmniejszenie objętości odchodów, dzięki wysoko strawnym białkom. To wariant dla pupili, które żyją głównie w domu.
By Pineapple
#26106 No dokładnie, popieram przysmaczki, mój uwielbia na przykład te od vetexpert typu Snack Skin & Coat Dog :) jak słyszy otwieraną paczkę to w momencie jest koło nogi