Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By Pysio
#426 Mam psa, który mieszka już ze mną dwa lata. jestem z nim bardzo związany i chcialbym cos mu kupic na gwiazdke. Rok temu dostał nową kuwetę i miseczke, dodam tylko ze jest to york. :) poradźcie cos, temat jest całkiem powazny!

By malwina78
#529 Z tonu Twojego postu domyślam się że bardzo o pieska dbasz, więc jakieś fajne legowisko na pewno też ma? A może towarzystwo jeszcze jednego pieska by mu się spodobało? nie jestem zwolenniczków kupna pieska pod choinkę, bo często taki prezent kończy w schronisku, ale może jakaś psia imprezka z pupilami znajomych? :-) Pies potrzebuje towarzystwa swego gatunku
By mariola685
#15253 Ja bym stawiała na jakiś przysmak dla psa, najlepiej się sprawdzają takie małe a pachnące. Pies nie jada tylko karmę mokra i suchą czy resztki z obiadu ale też smakołyki, które są dostępne w każdym supermarkecie, a najwięcej w specjalnych sklepach zoologicznych . Dużo na tema przysmaków, pożywienia psów poczytasz na: http://www.krakvet.pl/artykuly/psie-odzywianie-co-mozna-podac-oprocz-karmy/ myślę, że wtedy wybór będzie łatwiejszy.
By sylwia4012
#20892 Warto najpierw poczytać jaka karma dla psa będzie najlepsza. Oczywiście pomijając jego upodobania, bo warto stawiać na te sprawdzone i pełnowartościowe, dostosowane nie tylko do rasy ale i wielkości psa, wieku, stanu zdrowia. Wówczas zapewnimy naszym przyjaciołom mega zadowolenie.
By sokskram
#22707 A może dobrym pomysłem na prezent dla swojego pupila będzie wizyta u fryzjera? Jeśli ktoś też tak uważa i pochodzi z Bydgoszczy to mogę wam polecić salon przy ul. Śniadeckich 41 - więcej szczegółów na jego temat znajdziecie tutaj: http://studio-psiaka.pl/ :)
By fantom
#24132 Najlepszym prezentem dla mojego psa są ciasteczka snack mobility dog z vetexpert. To smakołyk na którego tle ma bzika i żeby go dostać potrafi zatańczyć na tylnych łapach. :D