Prezent dla radcy prawnego

Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej

Prezent dla radcy prawnego

Postprzez Justa K. Wt sie 06, 2013 10:55 am

Jak w tytule potrzebny jest pilnie prezent dla radcy prawnego. Jest to szef mojego kolegi i obiecalam ze mu pomoge cos wybrac, ale juz nie mam pojecia kompletnie. Może Wy wpadniecie na jakis dobry pomysl? Ten radca prawny nie jest jakims sztywniakiem wiec mozna nawet troche zaszalec, ale oczywiscie bez grubej przesady. Ktos cos?
Justa K.

Prezenty dla szefa

Postby michal_07

Generalnie najfajniejsze prezenty dla szefa możesz znaleźć na 2future.pl
michal_07

Re: Prezent dla radcy prawnego

Postprzez Lukrecja Wt sie 06, 2013 11:00 am

Chyba nie musi to byc cos koniecznie zwiazanego z zawodem? Bo musialabys jakis kodeks kupowac opasły :D a skoro mowisz ze koles zna sie na zartach to moze cos z przymruzeniem oka? Tutaj zobacz, są takie rzeczy http://www.takapaka.pl/tag/261/prezent_ ... y_prawnego
Lukrecja

Postprzez magg.flo Pt sie 09, 2013 8:22 am

Co to za okazja? Urodziny (które?), imieniny czy inna? Jeśli szef nie jest sztywniakiem, można mu podarować ciekawy prezent np. lot paralotnią nad miastem albo kubek ze śmiesznym napisem. Widziałam też gdzieś sejf w kształcie zegara na ścianę.
magg.flo

Postprzez DiegoGG Wt paź 14, 2014 10:44 am

Myślę, że dla radcy prawnego (jeżeli nie znacie jego gustu bliżej) najlepiej kupić coś eleganckiego, a jednocześnie bardzo neutralnego. Pomyślcie np. nad takim notesem.
DiegoGG

Powrót do Szefa / Szefowej