Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By alicja850729
#3565 Ja ostatnio kupiłam dla babci porcelanę marki Lubiana. Obdarowana była zachwycona. Na www.porceland.pl znajdziecie pełną ofertę firmy Lubiana. Zestawy obiadowo - kawowe są idealnym prezentem zarówno na ślub, jak również rocznicę ślubu czy też urodziny. Ponadto w zestawach upominkowych można znaleźć drobne prezenty na imieniny, walentynki, urodziny, Dzień babci oraz dzień Dziadka. Porcelana idealnie spisuje się na każdym przyjęciu, uroczystości. Polecam www.porceland.pl i przepiękną porcelanę, która będzie idealną pamiątką na lata...

Każda starsza osoba będzie zapewne zadowolona z takiego upominku.
By Konek
#4073 ja bym proponował jakąś książkę albo wyjście do restauracji, ale jakieś dobrej, gdzie jest nastrój i nie ma głośnej muzyki.
Z resztą kto nie lubi takich wypadów niezależnie od wieku.

Ogłoszenia Zlecenia
By Maja
#8750 Ja mojej babci kupiłam broszkę na prezent, była zadowlona. Bardzo ładną znalazłam w sklepie jubilea, jak ją zobaczyłam to wiedziałam, że taką właśnie chcę jej kupić. Dziadek dostał muchę, też się ucieszył. Starsi ludzie lubią dostawać takie prezenty.
By Mili
#9241 Może kup jakieś witaminy dla seniora jest ich bardzo dużo na rynku a do tego jakiś kocyk albo pościel. Osobie starszej ciężko coś kupić bo gusta są różne ale myślę że to takie uniwersalne prezenty :)
By Maja
#9369 ja wpadłam na taki pomysł, żeby mojej babci kupić broszkę. Prawda, że super pomysł. Jakoś tak takie prezenty kojarzą mi się ze starszymi osobami. Jakbyście chcieli wiedzieć, gdzie znalazłam ładną to w sklepie jubilea. Tam jest bardzo ładna biżuteria.
By lilka91
#9875 Bardzo dużo ciekawych pomysłów na prezenty dla starszych osób można znaleźć na http://klubseniora.pl/ Ja szukałam tam inspiracji na prezenty dla dziadków na dzień babci i dziadka. Z tego co pamiętam są też tam ciekawe artykuły i kursy dla seniorów.
By blanka
#10056 Myślę, że osoby starsze bardzo lubią rzeczy przypominające im dawne czasy, a więc przykładowo kaseta czy też płyta z muzyką lat młodości na pewno będzie wspaniałym prezentem do tego biżuteria, spinka do krawata, elegancki portfel lub jakiś inny drobiazg.