Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By olawmodzie
#12195 Pościel jest sprawdzonym pomysłem i można powiedzieć, że trochę bardziej cenionym niż alkohol czy kolejne kwiaty. Teraz możesz kupić komplet pościeli na zlotewyprzedaze.pl już za 75 złotych. Cena jest dobra, a sama pościel wykonana jest z bardzo dobrego materiału. Do tego dokupisz jakieś wino i będzie okej.
By SoniaK
#13193 A ja zauważyłam, ze teraz bardzo dobrym prezentem sa lampy ścienne. Widziałaś ile one mają wzorów? Czasami na pierwszy rzut oka nawet nie powiedziałabyś że to lampka. A można dobrać coś do indywidualnego stylu i oczekiwań. Może weź to pod uwage?
By calora
#16153 Ja ostatnio podarowałam swojej cioci na urodziny świecę yankee Candle:
Obrazek

Powiem Wam,że nie jest łatwo podarować czegoś cioci bo nigdy nie wiemy jakie ma zainteresowania. Nie jest to tak bliska osoba jak mama czy babcia. Polecam zerknkac sobie również na stronę:
http://www.goodies.pl/369-prezenty-dla-cioci

Znajduje się tutaj sporo pomysłów.
By ravioli09
#19278 Myślę, że skoro starsza osoba, którą chcesz obdarować ma już 70 lat, to świetnym prezentem może okazac się cisnieniomierz Diagnosis. Nie dość, że to fajny i praktyczny prezent, to jeszcze pomagający dbać o zdrowie. Myślę, że każda osoba w tym wieku powinna miec taki sprzęt w domu :)
By Mardeen
#19654 Myślę, że Twoja starsza ciocia mogłaby się ucieszyć z nowego ciśnieniomierza. W końcu jeśli kończy właśnie 70 lat to taki sprzęt na pewno jej nie przyda. Będzie umiała sama sobie zmierzyc ciśnienie, a to duża wygoda. Zobacz sobie na ofertę http://diagnosis.pl jakie mają ciśnieniomierze. Możesz je kupić w aptekach lub sklepach medycznych.