Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Paweł
#689 No właśnie, jaki prezent dla starszej osoby? Sami wiecie jacy są starsi ludzie... nie chcą niczego dostawać. Prezent ma być dla starszej cioci, która właśnie skończyła 70 lat. Jak myslicie, z czego moglaby się ucieszyc?

By Mikama
#965 Ja mam zawsze ten sam problem z prezentami dla osób starszych. Nic nigdy nie chcą. Co moich doświadczeń wynika, że wszystko użyteczne przeważnie trafia na półkę, więc odpuściłam sobie takie rzeczy. W tym roku np na gwiazdkę postawiłam na coś śmiesznego i się bardzo fajnie sprawdziło tj. babcia i dziadek mili fajny ubaw, a wszyscy przy stole jeszcze większy. Dostali po parze okularów http://www.takapaka.pl/Produkt/490/zmieniajace_okulary - daję głowę, że okulary po wigilii i tak trafiły do głębokiej szuflady, ale przynajmniej wszyscy się dobrze bawili a dziadkowie byli zadowoleni z prezentu. Myślę, że raczej już zawsze będę kupować coś śmiesznego dla starszych osób z mojej rodziny, a z tymi rzeczami nigdy nie ma problemu bo jest ich cała masa. Ot taka mała dygresja.
By fajnachata_pl
#1674 Dla starszej osoby to tylko coś zaskakującego, coś małego, a zarazem wielkiego. Starsze osoby są przywiązane do swoich mieszkań, dbają o nie bardzo. Może przydał by się im jakiś gadżet lub ozdoba domowa?
By Kamans
#1977 Też jestem zdania, że dla starszych osób coś śmiesznego można kupić. Cokolwiek innego się kupi to i tak wyląduje w szufladzie bo przecież takie osoby zawsze mówią, że wszystko mają, a też ciężko przekonać do czegoś nowego.