Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej

By karmelka
#18123 Ja bym też chyba poszła w kierunku jakiegoś gadżetu związanego z kawą ;) Jako szef pewnie sporo tej kawy pije, zresztą wystarczy w firmie podpatrzeć. Jeśli faktycznie lubi kawę, to myślę, że fajnym prezentem jest kawiarka. Najlepiej chyba taka elektryczna, np. http://www.cookstore.pl/kawiarka-elektryczna-ekspres-do-kawy-300ml-6-filizanek-zephyr,id1540.html, bo jest bardziej praktyczna jest kawiarka na gaz. Do tego można dokupić jakąś dobrą kawę i myślę, że szef byłby zadowolony z prezentu :)
By sniezynka
#18418 Jeżeli sie więcej osób na to składa to ja bym szła w jakiś bon zakupowy, wtedy sam sobie kupi co będzie chciał, a z prezentem dla szefa to zawsze ryzyko jest, chociaz zależy od szefa i jakie kto ma relacje z pracownikami w firmie.
By Ada_lika
#18827 A może takie wycieraczki z logo: http://www.polmarprofil.pl/wycieraczki_z_logo.html. Prezentują się naprawdę bardzo fajnie. to takie drobiazgi , o których na co dzień się tak dużo nie myśli, ale one naprawdę ozdabiają wnętrze i powodują, że znacznie łatwiej mozna utrzymać pomieszczenie w czystości...
By nikita3
#23215 Ja wychodzę z założenia, jeżeli kupujemy coś konkretnego np laptopa, to przed zakupem warto było by się czegoś dowiedzieć na jego temat. Jeżeli szukamy MacBook'a dla szefa to tutaj znalazłam kilka przydatnych informacji na ten temat https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-macbooka-czy-warto-kupic-laptop-apple/947/ Każde tego typu zakupy warto robić rozważnie i dobrze przemyśleć wszystkie możliwości jakie mamy do dyspozycji. MacBook to idealny prezent dla każdego.