Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By juleks22
#1206 Witajcie, tak sobie myślę, co by kupić szefowej z okazji 47 urodzin. Będą 19 maja.
Mam dylemat pomiędzy ładnym i dużym obrazem (kocha sztukę, obrazy, malarstwo), a smacznym, porządnym winem z Francji.
Nie wiem co by było lepsze. Czy obraz czy gustowne wino. Obraz na pewno jest dobry bo lubi je, ma ich sporo. Wino w sumie do degustacji i tyle :) Ew. jeszcze kwiaty i coś słodkiego.
Jakieś rady?
Ostatnio edytowano Pn maja 09, 2011 12:11 am przez juleks22, łącznie edytowano 1 raz
By kasiaa8
#1238 Wino to taki elegancki prezent, ale ja bym się bardziej skusiła na ten obraz. Na pewno byłaby bardziej zadowolona skoro je lubi.
By Piotr.Lubicz
#1263 A ja radziłbym jednak kupić jakieś dobre wino, bo z obrazem może być różnie - nie wiadomo czy akurat ten co wybierzesz przypadnie jej do gustu...
By SilvaRerum
#1999 "Ładny i duży obraz" to pojęcie względne, to co spodoba się Wam, niekoniecznie przypadnie do gustu szefowej. Poza tym - sztuka współczesna kosztuje niemało, jak dla mnie to byłby zbyt kosztowny prezent. Jestem za winem. Do tego jeszcze możecie dołożyć jakąś przyjemną świeczkę zapachową, z winem bardzo ładnie zgra się cynamon - wino plus świeczka to świetny zestaw na jakiś relaksujący wieczór :)
By Misiadela
#2493 uniwersalny prezent, a wyglądający elegancko to kosz prezentowy. dobry alkohol i slodysze to zestawienie, ktore spodoba sie kazdemu. Przyjnajmniej bedzie wiadomo, ze trafione i sie nie zamrnuje. Nie trzeba znac przy tym upodobań szefa;) najlepiej zajrzec do delikatesów upominkowych na stronie www.limonkastudio.pl kupowałam tam kosz na slub z podziekowaniem dla rodziców i byli zachwyceni. teściowe też :P
By karski1
#7327 Prezent dla szefowej? A może coś takiego: https://zgornejpolki.pl/marena-wellness-38-spa,501.html - chyba każda szefowa by chciała taki relaksujący prezent, chociaż Wasze relacje muszą być w miarę dobre aby wiedzieć, co ona lubi. Ale są też takie właśnie relacje pomiędzy szefową a pracownikami.