Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By linka
#18871 Hmm, a może jakieś sportowe ubranie? Bluza albo koszulka? W końcu łatwiej będzie mu się biegać ubranym na sportowo. Ciekawą ofertę widziałam ostatnio w tym sklepie: http://sklep.ultrasgate.pl/koszulki/285-koszulka-pb-stamp-grey.html - koszulka od razu wpadła mi w oko, fajna kolorystyka :) Myślę, że każdy facet ucieszyłby się z podarunku tego typu.

By dama_pik
#18975 Mój mąż jest akurat instrktorem tańca ale to chyba nie ma większego znaczneia, ja mu facetowi kupiłam ekspres do kawy . Stało sie to po pokazie z perfect service. To była dobra inspiracja dla niego. Teraz mam nadzieje ze bede piła codziennie pyszną kawę taką jak na pokazie!
By Mr.Gadzet
#21092 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent dla tancerza. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!
By MarekOz
#22018 To może jakis karnet na wejścia do szkoly tańca? Nie wiem, czy we wszystkich szkołach oferuja takie karnety na próbę, żeby zobaczyć, czy nam się spodoba, ale warto pytać. Ja na przykład chodzę do szkoły royal dance center od dluższego czasu i pobieram tam lekcje tańca.