Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By Wojtek
#5875 Zastanawiam się co kupić na prezent dla tancerza. Kolega zajmuje się tym zawodowo, a niedługo ma urodziny i myślałem żeby może coś związanego z jego pracą. Jak myślicie?

By dziunia
#5923 Haha, na pewno odpada kurs tańca :D Może koszulka ze śmiesznym napisem? Albo w ogóle coś niezwiązanego z tematem. Ciekawym prezentem może okazać się lot paralotnią albo przejażdżka sportowym wozem. Czym jeszcze (poza tańcem) interesuje się kolega?
By kasjopea
#7556 Ostatnio sama miałam podobny problem, choć moja przyjaciółka interesuje się tańcem raczej amatorsko, niż zajmuje się nim zawodowo. Stwierdziłam więc, że może warto postawić na jakiś prezent, który pozwoli jej na zdobycie nowych umiejętności. Dlatego wykupiłam jej szkolenie video z salsy ementor.pl :) Mam nadzieję, że dzięki temu spędzi miło wolne chwile, robiąc to co lubi i rozwijając się w tym kierunku. Wiem, że taniec jest jej największą pasją, więc myślę że prezent będzie całkiem trafiony :)
By GreenTea
#7874 Moim zdaniem będzie to prezent związany z muzyką do której lubi tańczyć lub jakiś gadżet do treningów jak nowa koszula lub wygodne buty do tańca.
By Legion
#16913 Mysle ze fajnym pomysłem byłby zakup jakiegoś ciekawego sprzętu do cwiczen dzięki któremu mógłby urozmaicić swoje treningi i dodatkowo polepszyć kondycje. Moze takie niewielkie hantelki: https://www.omega-fitness.pl/hantle-cat-303.html
? Prezent praktyczny ale i nie pozbawiony uroku.
By karmelka
#17712 Jeśli jest tancerzem, to podejrzewam, że lubi dbać o siebie. Może jakiś zestaw kosmetyków byłby fajnym pomysłem? Tylko nie jakichś zwykłych, drogeryjnych, ale warto poszukać o nieco lepszym składzie. W sklepie I Love Bio widziałam takie kosmetyki dla mężczyzn http://www.ilovebio.com.pl/42-kosmetyki-dla-mezczyzn . Można by np. podarować wodę po goleniu i krem do golenia. A może przypadnie mu do gustu krem do twarzy, bo coraz więcej mężczyzn takich kosmetyków używa.
By Mardeen
#18748 Kup mu rzecz która przyda mu się na treningach/próbach. Może jakąś koszulkę albo spodnie? Fajne rzeczy tego typu ma firma jtb poland, sama mam od nich spodnie i są bardzo wytrzymałe a do tego świetnie wyglądają