Dyskusje o prezentach dla taty
By Telena
#701 Szukam sensownego prezentu dla taty pod choinkę, póki co myślałam o fajnych kosmetykach, ale z drugiej strony on zawsze dostaje kosmetyki. no nie wiem, może coś bardziej śmiesznego, albo coś co będzie mógł sobie zachować i będzie mu o mnie przypominać, a nie zużyje i wyrzuci. Myślałam też nad książką o komputerach bo się tym interesuje, ale z drugiej strony to też niezbyt rozwojowy prezent. No nie wiem, po prostu nie wiem. Możecie poratować jakimś świeżym pomysłem?
By lena24
#2899 Ja proponuje np. pasek do spodni, krawat, jakąś fajną koszulę czy torbę ;) coś praktycznego. ja też nie lubie dawać na prezent kosmetyków, bo zawsze mi się wydaje, że to ostateczność, jak się nie ma już kompletnie pomysłów :) powodzenia w kupowaniu ;)
By Prezentujeprezenty
#2909 Ja mojemu Tacie kilka razy dawałam gadżety związanez winem bo bardzo lubi ten trunek - dostał już termpmetr do wina (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-gadzet-dla-miosnikow-wina.html) i kołnierz na butelkę (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/11/prezentuje-drogiazg-dla-lubiacych.html). A jeśli szukasz czegoś związanego z komputerami to polecam nietypowe myszki (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-gadzet-dla-uzaleznionych-od.html) albo pamięć USB w kształcie samochodu (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/12/prezentuje-samochodzik-dla-maniakow.html)
By Krycha
#2913 ja własnie uważam, że takie prezenty jak krawaty są juz oklepane, lepiej kupić tacie jakiś fajny elektroniczny gadżet jak np nawiagcję do auta, albo zestaw głośnomówiący, pewnie to sa zbytki a na pewno tata by się z czegoś takiego cieszył, elektronika cieszy nie tylko małych ale i dużych chłopców, inspiracji można szukać w sklepach interentowych np wasserman tam jest spory wybór elektroniki samochodowej
By Prezentujeprezenty
#4797 Jeśli Tata jest ciekawy świata (nawet mi się zrymowało :)) to polecam w prezencie dać mu dwugodzinną wycieczkę do najlepszego egzotycznego hotelu pod słońcem http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/12/prezentuje-najlepszy-egzotyczny-hotel.html - kosztuje jedyne 50 zł!
By DiegoGG
#5213 A może coś z nutką żartu? :) Kup tacie zabawną koszulkę, np. coś takiego http://www.megakoszulki.pl/Super,tata,i ... p1116.html Jak ja kupiłam takie prezent Tacie z dwa lata temu na dzień ojca, to był przeszczęśliwy i dumny, przez najbliższy tydzień chwalił się wszystkim kolegą tą koszulką :D