Dyskusje o prezentach dla taty

By carmena7
#14743 Nasz tata lubi prezenty praktyczne, więc na ostatnie urodziny zrobiliśmy mu niespodziankę w postaci nowej, odświeżonej tapicerki w jego samochodzie. Pan Wojciech http://tapicer.warszawa.pl/oferta/tapicerstwo-samochodowe/ tak ładnie zrobił tapicerkę, że obecnie auto wewnątrz wygląda prawie jak nowe. Tata był mega zadowolony z prezentu, bo myślał o tym, ale ciągle brakowało mu funduszy.
By monaliza13
#14808 Mój tata wymyślił remont łazienki na wiosnę i zbiegnie to się z jego urodzinami. Postanowiliśmy więc , że dostanie praktyczny prezent. Mamy zamiar kupić nowy grzejnik http://iterma.pl/warps-1110-500-bialy/3865/ Myślę, że to dobry pomysł. Grzejnik biały będzie pasował do wystroju łazienki, a dodatkowo zyskają dodatkowe miejsce na małe pranie. Oczywiście mąż pomoże w remoncie, zna się na tym lepiej niż tata.
By myszka25
#14946 Mój tata bardzo lubi robić zdjęcia. Ma co prawda całkiem dobry aparat, jednak umiejętności wielkich nie posiada :) Na gwiazdkę zapisałam go na kurs fotograficzny Szeroki kadr. Jest zadowolony. No i prezent oryginalny :) Zawsze to nie kolejna perfuma :D
By heweea
#15498 Jeśli tata jest fanem motoryzacji to można go zabrać na jakiś event moto. Na stronie http://motoryzacja.kiwiportal.pl/
moża wyszukać jakąs fajną impreze np targi motoryzacyjne. Mężczyźni z reguły lubią wszystko co związane z autami więc na pewno się ucieszy.
By k_pawlowska
#15656 Pisałam już o tym w innym dziale, ale myślę, że warto wspomnieć i tutaj. Myślę, że zarówno dla męża/chłopaka jak i dla taty fajnym prezentem jest przejażdżka szybkim autem. Warto pomyśleć o takim prezencie np. w firmie Devil-Cars, szczerze polecam, bo naprawdę wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie. Uwierzcie mi, że wrażenia muszą być naprawdę niezapomniane, skoro usłyszałam, że wcześniejsze prezenty, w porównaniu z tym były średnie :lol:
By paramuszek
#15894 Niedługo mój tata będzie miał 40 urodziny i zastanawiam się czy mu nie kupić czytnika. On lubi czytać, a często do służbowo jeździ pociągami. Jego pokój zawalony jest książkami i dlatego wpadłem na pomysł z czymś takim https://www.redcoon.pl/c02230100-Czytniki-e-book . Tylko czy zdeklarowanego "fana" tradycyjnego czytadła w ogóle ucieszy taki gift? Bo ja się trochę obawiam... Niby siostra jest na tak. Taki mały e-book nie zabiera dużo miejsca w podróży. Wkłada się do kieszeni i już. Nawet na nudnym spotkaniu można ukradkiem wyjąć i poczytać MacLeana .
A może zapytać go po prostu zamiast robić niespodziankę?
By rachelka
#18811 Tata jak mniemam jest kierowca, kup mu coś praktycznego, 1.http://www.total-care.pl/product-pl-235-COCKP
IT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-plastikowych.htm 2.http://www.total-care.pl/product-pl-4-P ... -opon.html
3.http://www.total-care.pl/product-pl-6-P ... wadow.html
Bardzo fajne upominki dla każdego kierowcy!