Dyskusje o prezentach dla taty

By zatroskanaja
#21404 Mój tata zawsze gustował w dobrej jakosci zegarkach, a że ostatnio sie jego zepsuł, to skorzystam z tej oferty http://www.protime.pl/aar_m_Zegarki-Tim ... -3017.html To zegarki znanej firmy wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych. Eleganckie, odporne na urazy. Myślę, że tata będzie zadowolony.
By MarekOz
#22010 Ja swojemu tacie kupiłem radio do samochodu. Wybrałem model ze sklepu wasserman.eu a tata jest z niego bardzo zadowolony. Już od dawna mial zepsute radio w samochodzie i jeździł w ciszy, a teraz może sobie posluchać muzyki.
By lenny
#26837 Ja razem z bratem kupiłam tacie wideorejestrator do samochodu. Znaleźliśmy fajny model Xblitza w Teletorium i to był strzał w dziesiątkę.
By juliettx
#28638
lenny napisał(a):Ja razem z bratem kupiłam tacie wideorejestrator do samochodu. Znaleźliśmy fajny model Xblitza w Teletorium i to był strzał w dziesiątkę.

Xblitz ma akurat bardzo fajne rejestratory. Mój tata też go akurat ma.
By mariette
#29242
lenny napisał(a):Ja razem z bratem kupiłam tacie wideorejestrator do samochodu. Znaleźliśmy fajny model Xblitza w Teletorium i to był strzał w dziesiątkę.

Myślę, że to jedna z fajniejszych propozycji jeśli chodzi o prezenty. Do tego mega przydatna.
By siisi125
#29780 Mój tato uwielbia swój ogród i często o niego dba :) W tym roku postanowiłam sprawić mu wyjątkowy prezent, który mu się przyda to zamówiłam wędzarnię ogrodową http://www.reasgarden.pl/produkt/1136-kuchnia_i_wedzarnia_lorenzo.html?cat_id=754&cat_level=1 . Jak wam się podoba? Myślicie że będzie zachwycony?