Dyskusje o prezentach dla taty
By juliettx
lenny napisał(a):Mój tata dużo i często jeździ samochodem więc w prezencie dostał od nas rejestrator jazdy z teletorium. Kupiliśmy mu Xblitza, bo było sporo pozytywnych opinii o nim. I bardzo dobrze się sprawdza.

Oj zgadzam się, mój tata też ma tego Xblitza, sprawuje się naprawdę dobrze i faktycznie był warty zakupu.

By gosia2009
#29080 Cześć, bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum poleciła mi je moja koleżanka z pracy.W przyszłym tygodniu mój Tato będzie obchodził swoje imieniny dlatego postanowiłam zamówić mu kilka fajnych kosmetyko online.Do tego pomysłu zainspirowała mnie moja Mam, która stwierdziła, że nowe kosmetyki przydadzą się Tacie na wiosnę i faktycznie odkąd sięgam pamięcią Tatę bardzo cieszyły tego typu prezenty.Postanowiłam zamówić je w Rossmann https://www.rossmann.pl/
Wspólnie z Mamą przejrzałam oferty produktów i wybrałyśmy kilka kosmetyków być może tym razem mój pomysł będzie dla Was inspiracją na prezent dla bliskiej osoby.Muszę przyznać, że czasami trudno mi się zdecydować jaki prezent kupić dla kogoś dlatego bardzo podoba mi się to forum, ponieważ można tu skorzystać z różnych pomysłów na udany prezent dla konkretnej osoby.Pozdrawiam.
By mariette
juliettx napisał(a):
lenny napisał(a):Mój tata dużo i często jeździ samochodem więc w prezencie dostał od nas rejestrator jazdy z teletorium. Kupiliśmy mu Xblitza, bo było sporo pozytywnych opinii o nim. I bardzo dobrze się sprawdza.

Oj zgadzam się, mój tata też ma tego Xblitza, sprawuje się naprawdę dobrze i faktycznie był warty zakupu.

Mój chłopak zdecydował się na kupno wideorejestratora i jest z niego zadowolony, dość często się przydaje w drodze.