Dyskusje o prezentach dla taty
By Rekin
#11418 Zbliżają się 60 urodziny mojego taty. On jest zapalonym kolekcjonerem monet. Co mogłabym mu kupić w prezencie związanego z jego hobby?

By sandra111
#11422 Może nowy klaser na monety, albo w prezencie zafunduj mu wycenę kolekcji jaką uzbierał. Fajnie wiedzieć ile jest warta. Mój tata będzie robił wycenę swojej tutaj http://www.coinart.pl/ i bardzo poleca zawsze znajomym bo wycena jest robiona na miejscu i od ręki. Nie dał by komuś zabrać kolekcji do domu :)
By hejlo
#22197 U mnie w domu zawsze sprawdza sie kilka prezentów: nowa koszula albo krawat, dobry alkohol, albo coś do kolekcji monet i medali z https://www.skarbnicanarodowa.pl/ mam też karteczkę z informacją co tata ma już w swojej kolekcji żeby nie powtórzyć dwa razy jednej monety ;) a wy jakie macie patenty na udany prezent?
By mane
#22232 Może coś stąd? total-care.pl tu jest cała chemia motoryzacyjna na prezent fajne rzeczy można
tu znaleźć! masz rację! tu sa bardzo przydatne akcesoria!
By Superszoper.pl
#22277 Jeżeli Twój tata jest zapalonym kolekcjonerem monet, to może właśnie stare banknoty lub unikatowe monety będą ciekawą opcją, co o tym sądzisz? Musisz poszukać innych pasjonatów numizmatyki i zapytać o chęć wymiany lub kupna oryginalnych banknotów, taki prezent byłby najlepszy.

www.Superszoper.pl