Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Mosif
#9676 Jeśli ktoś szuka ciekawych zegarków, koszul, czegoś z elektroniki lub motoryzacji niech zajrzy na allinside.pl. Bardzo duży wybór, wszystko w niskich cenach. Warto poświęcić chwilę i zajrzeć.
By wierszoman
#9729 ŚWIETNY POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNY PREZENT!

Zajmuję się pisaniem wierszy, jestem anonimowym
artystą, który piszę na wszelkiego rodzaju tematy,przy
pomocy kilku szczegółów, które chciałbyś abym zawarł w
wierszu, mogę napisać :
- satyryczny
- miłosny
- życzeniowy ( Na Święta ) ,czy też każdego typu wiersz
Wszystko odbywa się anonimowo, po więcej szczegółów zapraszam na wierszoman@gmail.com .,
opiszę jak to wygląda, robię to z pasji, tylko za symboliczne kwoty
Pozdrawiam :)
By kilogramówka
#9773 Moim zdaniem idealnym prezentem dla mężczyzny jest zegarek :) Osobiście mogę polecić kopalnię inspiracji w tym zakresie - sklep http://www.minuta.pl, w którym jest ogromny wybór zegarków różnego rodzaju, w naprawdę sporym zakresie cenowym. Zamawiałam stamtąd prezent dla męża, szybka przesyłka i profesjonalna obsługa :) No a prezent nosi się super :)
By farfadelle
#9818 Moim zdaniem idealnym prezentem byłoby wynajęcie na tydzień apartamentów w centrum Zakopanego na ZakopaneApartamenty24.pl - wydaję mi się, że odpoczynek w tak luksusowym miejscu dobrze zrobi każdemu z partnerów. Sama się nad czymś takim zastanawiam dla mojego lubego, tylko chwilowo nie ma wolnych noclegów w czasie gdy oboje mamy urlop.
By allena
#9837 Ja zwykle pytam ukochanego, co chce dostać w prezencie. Czasem jest to coś do ubrania, jakiś gadżet lub kosmetyk.
By biedroska
#9908 najlepszy prezent: wyjazd we dwoje. Ja mojemu kupiłam voucher do spa nad wodospadem i pojechaliśmy razem i było cudownie. Najlepszy wyjazd, cudowne miejsce, na pewno wrócimy;)