Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By SoniaK
#10162 Według mnie powinno sie kupować prezenty, które zachęcają do jakiegoś hobby lub rodzą jakieś pasje. Moze kup mu taki karabin http://www.gun-center.pl/pl/p/Karabin-M ... uneta-/150 i w ten sposób zachęcisz go do zainteresowania sie militariami. Temat jest bardzo na czasie a Twój facet bedzie miał w końcu jakąś ciekawą pasje.

By kilogramówka
#10251 Ja będę obstawać przy prezencie trwałym, wiadomo, że wyjazd super sprawa, ale jednak zegarek zostaje na lata i obdarowana osoba ma go przy sobie. To bardzo fajne rozwiązanie. Polecam poprzeglądać ofertę sklepu http://www.minuta.pl - wybór zegarków jest tam przeogromny i można z łatwością wybrać jakiś elegancki prezent, który zostanie na lata :)
By SoniaK
#10647 A może jakiś wyjazd we dwoje gdzieś? Bo moim zdaniem to też jest fajny pomysł. Może taki romantyczny weekend w Poznaniu.Zawsze moglibyście sie zatrzymać tutaj http://nest.poznan.pl/ i pozwiedzać trochę miasto. Na pewno były to miły prezent.
By zosia88
#10661 A co sądzisz o kupieniu mu jakiegoś zdalnie sterowanego modelu? Mój facet jest ogromnym fanem modeli wszelkiego rodzaju, kupujemy to samochody, to helikoptery, to jeszcze coś innego. Dzięki temu hobby nie mam problemu z zakupem mu przy kazdej okazji prezentu ktory by mu się podobał :D a kupuję takie modele na https://zdalnehobby.pl/
By czytelnik
#11146 A może książkę? Ostatnio dosyć głośno i nieco kontrowersyjnie jest przez Seksturystę Adama Amblera. Książka podobno bardzo dosadnie opisuje sceny seksu więc prezent dla mężczyzn jak znalazł ale oczywiście co kto lubi:)