Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Polika
#585 Chciałabym w tym roku podarować mojej drugiej połówce coś naprawdę super. W życiu nigdy tak nie szalałam jak obecnie za moim ukochanym i chciałabym mu pokazać, że naprawdę go pragnę. Co byście polecili na ciekawy prezent?

By Fred
#620 Zrób coś sama. :) Np tort, albo szalik, albo czapkę. Takie prezenty wykonane własnoręcznie są najlepsze! :) Do tego kolacja, wspólny spacer i jeszcze coś wymyślisz:)
By Becia
#1280 Możesz samą siebie przebrać za prezent - założyć jakąś fajną bieliznę i owinąć się kokardą - to będzie dla niego na pewno najlepszy prezent ;)
By Kasia
#1381 Jeżeli to tak ważna dla Ciebie osoba to dobrze by było, aby prezent był podarowany od serca - żeby to było coś co będzie mu przypominało o Waszej miłości.
By Nargul
#1655 Moim zdaniem bardzo orginalnym pomysłem będzie wydruk na płótnie Waszego wspólnego zdjęcia, ja zrobiłam podobnie i chłopak był zachwycony prezentem, skorzystałam z galerii internetowej time4art i obraz miałam za 24h u siebie w domu a do tego na moją prośbę przerobili mi zdjęcie na czarno-białe żeby było bardziej klimatyczne. Cena niewielka bo już od 69 zł można sprezentować ukochanej osobie coś wyjątkowego, czego nie dostanie od nikogo innego a obraz ślicznie prezentuje się na ścianie
By qman
#1749 Zdjęcia to bardzo fajne prezenty ,najlepiej żeby były oprawione w coś fajnego co mu się spodoba.