Dyskusje o prezentach na urodziny
By ravioli09
#21547 Najlepiej jakiś prezent, który łączyłby się z tą pasją ale jednocześnie moim zdaniem coś luźnego np. zegarek. Na pewno na poranne wyprawy mu się przyda a do tego zegarek każdemu facetowi się spodoba także prezent pewnik :) Jak dla wędkarza to stawiałbym na taki Casio https://domczasu.pl/zegarki-casio-g-sho ... b-1er.html który własnie widzę jest w promocji :)

By Superszoper.pl
#22279 Przyznam, że to całkiem ciekawy pomysł, natomiast jeżeli ma być to prezent dla kogoś kto kocha wędkowanie, to polecam albo nową wędkę z górnej półki albo też akcesoria które przydadzą mu się w praktyce, wybór jest naprawdę szeroki.

www.Superszoper.pl
By Lady_Diana
#23857 Ja myślę, że każdy zapalony wędkarz na pewno ucieszyłby się z profesjonalnych przynęt które ogólnie rzecz biorąc, do najtańszych nie należą. Jeśli szukacie czegoś na naprawdę wysokim poziomie, to oferta na keitech z pewnością spełni każde oczekiwania perchshop.com/keitech-c-2_3.html. Oferta jest godna uwagi i myślę, że równie korzystna.
By PrezentyLubie
#29059 Wędkarz doceni cokolwiek co znajdziemy w sklepie wędkarskim. Sama obecnie rozważam co mu kupić. Ze względu na to, że jego wędka jest na prawdę dobra i z górnej półki to myślę, że nie ma sensu kupować nowej, ale takie szpule do kołowrotków to świetne rozwiązanie. Obiło mi się o uszy, że często się zużywają, więc może warto kupić lepszą, aby zadowolić takiego wędkarza ? Co o tym myślicie ?