Dyskusje o prezentach na imieniny
By Fafa
#16 Mój wujek ma za 3 tygodnie imieniny, generalnie nie widziałem go od 5 lat, aczkolwiek na te imieniny idziemy całą rodziną. Pytanie czy i co powinienem wujkowi dać w prezencie. On zawsze zjawiał się u mnie z prezentem. Czy to powinna być drobnostka czy coś konkretnego - mam do wydania max 100 zł. Dzięki za pomoc

By Kwiatuszek
#22 Hehe a jesteś pełnoletni?? Takie rodzine wypady często są zakrapiane alkoholem, wiec jeśli jesteś pełnoletni mógłbyś kupić jakieś dobre whisky, albo wino. Poza tym ciężko powiedzieć, bo nie wiem czy twój wujek się interesuje.

powodzenia
By autoprezent
#15562 Z doświadczenia wiemy, że wujkowie lubią ostrą jazdę za kierownicą samochodów takich jak Audi R8, Dodge Viper czy Ferrari. Zainetresowany? Zapraszamy do nas na autoprezent.pl:-)
By dama_pik
#19508 Wujek jest kierowcą? Jeśli tak to możesz skomponować zestaw: total-care.pl/cat-pl-5-Pielegnacja-wnetrza.html Faceci lubią takie rzeczy są na pewno praktyczne no i użyteczne.
By Mardeen
#20032 Po pierwsze - jaki budżet? ja stawiam na praktyczne rzeczy, gadzet do kuchni jest fajny by kupić z takiej okazji ,
cinnibird.pl/category/shop?horizontal zawsze się przyda moze ciocia bedzie zadowolona nawet!