Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By mariola685
#14447 Też ją polecam jest naprawdę dobra, wielu znajomych ma taką drukarkę. Dodatkowo przy zakupie jej możesz otrzymać aż trzy lata gwarancji po zarejestrowaniu się na stronie http://www.epson.pl/gwarancjanadrukarki , a więc kilka promocji można złapać do końca roku kupując sprzęt od Epson.

By SoniaK
#14797 Zauważyłam, że w dzisiejszych czasach bardzo popularne jest posiadanie własnego warsztatu samochodowego. Bez względu na to czy jest to oficjalny biznes czy coś niewielkiego do własnego użytku, trzeba takie miejsce odpowiednio wyposażyć. Szukałam ostatnio rzeczy przydatnych do takiego warsztatu i wydaje mi się, ze takie pojemniki warsztatowe sa bardzo praktyczne i znajdą zastosowanie w każdym warsztacie.
By Karinka
#14814 Drukarki sa dość drogie. Zależy le chcesz przeznaczyć pieniędzy. Ja osobiście postawiłabym na atrakcyjne dodatki, jak np. produkty Umbra: http://www.barokko.pl/pol_n_Nasze-marki_Zagraniczny-design_Umbra-338.html, które w jakiś sposób ożywią wnętrze, a nie jest tajemnicą, że jak ktoś chce przyciągnąć klientów, powinien zwrócić uwagę właśnie na wygląd biura..
By linka
#19808 Mój znajomy otwiera biuro, zajmuje się projektowaniem budynków. Myślicie, że drukarka 3d , a właściwie ten model http://3dfly.pl/oferta/drukarki-3d-i-filamenty/drukarka-3d/2-drukarka-3d---kreator-motion---3dfly.html będzie odpowiedni na prezent? Myślicie, że będzie jej używać często i gęsto. Zależy mi wraz ze znajomymi, aby to było urządzenie, które ułatwi mu pracę :)
By zatroskanaja
#20227 Można w prosty sposób pomoc w rozreklamowaniu firmy na rynku. Zobacz te propozycje http://unilogo-drukarnia.pl/
Zamawia się etykiety samoprzylepne do umieszczania na wszelkich opakowaniach. Samemu też mozna wykonac jej projekt. Dla osoby zakładającej firmę, reklama jest niezbędna i prezent będzie trafiony.