Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By mane
#20591 Ja dosyć długo zastanawiałam sie jaki prezent będzie odpowiedni dla niego i
chociaż mamy obydwoje po 35 lat bardzo lubimy grać i relaksować się. Ja dla swojego męża
kupiłam grę na konsolę: konsoleigry.pl/gry-na-xbox-one/7369-forza-horizon-3-pl-xone.html - taką
właśnie Był bardzo zadowolony !
By zatroskanaja
#20746 Poza sprzetem do firmy, warto pomyśleć i o wyglądzie. Może dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny są stylowe buty https://www.czasnabuty.pl/product-pol-2 ... ESKIE.html Na zebraniach, spotkaniach z klientami warto dobrze wyglądać. A wiem po sobie, że pierwsza rzecz jaka przyciąga moja uwagę są buty.
By manio
#20766 Drukarka to pomysł w porządku, podobnie jak jakieś organizery na dokumenty, ładna aktówka, zestaw głośnomówiący z uchwytem do samochodu. Bez tego trudno firmę prowadzić :) Więc na bank będzie to udany prezent.
By zatroskanaja
#20799 Nasi dwaj koledzy zakładają siłownię. Od lat jesteśmy zgraną paczka i zastawiamy co by im kupić w prezencie a jednocześnie pomóc. Koledzy odkryli suwnica smitha http://www.marbo-sport.pl/product-pol-2 ... Sport.html jak to oni mówią urządzenie wielofunkcyjne, bo pracuje nad rożnymi mięśniami. To chyba dobry pomysł na wspólny prezent.
By sniezynka
#20824 Takie strasznie praktyczne rzeczy to każdy sobie sam kupi i będzie wiedział czego dokładnie potrzebuje i jakie. Bez sensu kupować drukarkę w prezencie albo opony (!) Już ten ekspres do kawy jest lepszt, przyda się i jemu i dla klientów którzy go będą odwiedzać. Mozna też kupić coś do biura, obraz na ścianę albo kwiatka doniczkowego, może zdjęcie rodziny w ramce którą sobie postawi na biurku. Bardziej ludzko niż drukarka...
By adik356
#24979 Myślę że taka drukarka jak Epson L3070 będzie idealna. Jest bardzo tania w użytkowaniu i tusze to nie jest wielki koszt. Z instalacją każdy sobie poradzi tak samo z obsługą.
By mariola685
#25343 Wszystko zależy, zerknij na co zwrócić uwagę wybierając drukarkę do biura na http://www.optymalizacjadruku.pl/drukarka-do-biura.html - znajdziesz tam bogata ofertę, także drukarek na wynajem. Ostatnio to trendy bo nie wymaga sporych nakładów finansowych na dobrej jakości sprzęt.
By biedroska
#25493 Przy zakładaniu firmy ważna jest również reklama. Można klientom wysyłać newslettery, co daje duże zaangażowanie. Zatem jeśli chcemy zrobić jakiś biznesowy prezent osobie, która prowadzi firmę, to fajnym pomysłem może okazać się zakup abonamentu na platformie do wysyłania maili. Ja akurat korzystam z Emu Mail i uważam, że to najlepsza oferta na rynku.