Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By majeczka
#26420 Bardzo fajny pomysł z drukarką i z tym zwrotem 240zł o których piszesz dobrze jest mieć porządny sprzet i jeszcze na tym oszczedzac do tego dodajcie sobie. np ze sklepu DobreTonery.pl zamienniki tuszy i eksploatacja będzie jeszcze bardziej tansza trzeba kombinowac ;)

By sasza
#26526 Wszystko zależy od tego, czym dokładnie zajmuje się dana firma. Może przyda mu się jakiś sprzęt, na przykład drukarka wielkoformatowa? Ostatnio widziałam wiele ciekawych modeli HP Latex. Trochę więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie http://www.12rund.club/.
By raszov
#27468
adik356 napisał(a):Drukarka to dobry pomysł. Ktoś wspominał o Epsonie - mogę polecić ich drukarki, bo mam w domu L365 i bardzo dobrze się sprawdza. Jest tania w eksploatacji. Można trochę zaoszczędzić na jej zakupie, bo teraz jest promocja cashback i Epson zwraca nawet do 240 zł za zakup (w zależności od modelu).

Jeszcze więcej można oszczędzić stosując zamienniki tuszy! Ja swoje zamawiam ze sklepu https://dobretonery.pl/ i naprawdę dużo pieniążków się odkłada. Trzeba kombinować, żeby zaoszczędzić :D
By sasza
#30636 Jeżeli wiesz, jaką drukarkę ma w firmie, to myślę, że tusz do drukarki może być faktycznie dobrym pomysłem. Sama bardzo lubię robić praktyczne prezenty :) Koniecznie zajrzyj tutaj: https://www.igalo.eu/drukarki-atramentowe-10001. Zakupisz u nich zarówno tusze oryginalne, jak i zamienniki.
By klerry
#30669 Drukarka jak najbardziej dobry pomysł na prezent dla osoby zakladajacej firme! Dodatkowo polecam wejsc na strone https://dobretonery.pl/ i popatrzec za zamiennikami tuszy dzieki temu mozna sporo pieniedzy zaoszczedzic sam takie stosuje i powiem wam ze jakosc druku jest bardzo dobra!
By praston
#31595 Szczerze powiedziawszy stoję teraz przed wyborem urządzenia wielofunkcyjnego do biura i trafiłem na ofertę www.superkopia.pl/dzierzawa czy ktoś z obecnych kto prowadzi własną firmę próbował może wziąć w dzierżawę coś takiego? Zastanawiam się czy jest to dobre rozwiązanie czy lepiej od razu na własność kupić jak myślicie?