Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By emka
#12640 myślicie, że kupno drukarki do nowej firmy będzie trafionym prezentem? Bo czytam poradnik http://www.morele.net/wiadomosc/drukarka-do-biura-jak-wybrac-drukarke-do-firmy/1302/ i się zastanawiam, czy to właśnie nie byłby najpraktyczniejszy prezent, bo teraz on wszystko drukuje na małej drukarence domowej...

By sylwia4012
#12652 Kup mu drukarkę firmy Epson z systemem ITS (Ink Tank System), gdzie tusz jest uzupełniany poprzez dolewanie go do pojemniczków zamiast wymienianie kartridży czy tonerów. Na pewno będzie zadowolony z takiego zakupu, ponieważ jest ona bardzo oszczędna a do tego oczywiście praktyczna i wydajna. Dużo na ich temat można poczytać na: http://www.epson.pl/inktanksystem . Ale jak dla mnie to warto taką kupić.
By monaliza13
#13471 Mój mąż dostanie na urodziny opony do wózka widłowego z firmy Prestige Tyres Ich oferta mi się od razu spodobała, ale dla pewności poradziłam się taty. Dziwny pomysł, no cóż firma budowlana, taka potrzeba chwili, więc kto ma pomóc jak nie żona.
By giftrun
#13722 Znajomy otwierał warsztat samochodowy i chcieliśmy mu zasponsorować odpowiednie posadzki, żeby służyły mu latami. Firm Zaremba Posadzki poleciła nam wykonanie ich w formule Ashford, która zabezpieczy beton przed wodą i uszkodzeniami mechanicznymi. Całość teraz wygląda doskonale, więc warto było:)
By adik356
#14419 Drukarka to dobry pomysł. Ktoś wspominał o Epsonie - mogę polecić ich drukarki, bo mam w domu L365 i bardzo dobrze się sprawdza. Jest tania w eksploatacji. Można trochę zaoszczędzić na jej zakupie, bo teraz jest promocja cashback i Epson zwraca nawet do 240 zł za zakup (w zależności od modelu).