Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół

By olivia11
#24663 Również uważam, że blender to świetny pomysł, sama dostałam w prezencie blender Kernau mogę nim długo pracować a nie przegrzewa się ani nic w tym stylu. Poza tym można nim kruszyć lód z czym radzi sobie bez problemu.
By onamiki
#24893 Jak jest taką zapaloną kucharką to zapewne większość, rzeczy już ma. Więc może coś drobnego, przydatnego i ułatwiającego gotowanie jak na przykład takie młynki do przypraw https://www.al.to/p/334476-mlynek-do-przypraw-russell-hobbs-classics-23460-56.html? Są podświetlane, mają regulowaną grubość mielenia oraz bardzo łatwo się je napełnia. To wszystko w połączeniu ze stylowym wyglądem myślę, że świetnie sprawi się jako prezent :D
By PrezentyLubie
#26555 Moja siostra jako zapalona kuchara ma już chyba wszystko, ale ostatnio zauwazyłam, że zepsuł jej się shaker. Pomyślałam o kupnie nowym, ale nie byle jakiej marki. Wiele pozytywnych opinii słyszałam o http://promixx.com.pl , której szejker ma tęp ostrze, zaprojektowane specjalnie, aby chronić integralności niezbędnych mikroelementów w suplementach diety i żywieniowych.