Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By dama_pik
#15963 Moja przyjaciółka jest wielką fanką gotowania i najchętniej wgl nie wychodziłaby z kuchni więc siłą rzeczy myślałam o czymś fajnym do kuchni ale nie wiem co by to mogło być... jakieś pomysły?

By monaliza13
#16400 Każda kucharka lubi porządek w swoim królestwie. Myślę że to będzie dobry pomysł na prezent http://sklepholenderski.pl/Pojemnik-na- ... lku-Modula Sama bardzo lubię tego typu pojemniki do lodówki. Zapobiegają one wysychaniu np sera. A co i dla mnie ważne nie przechodzą zapachami innych potraw.
By nboss
#16572 no garnki spoko a ja bym jeszcze pomyślała nad dobrą ksiązką kucharską np od Pani Gessler.Wiadomo jak dobrze ta kobieta gotuje i nie jedna osoba uczyłaby się od niej. Ksiązka kucharska kupiona w matrasie to bardzo dobry wybór.
By rachelka
#18075 Skoro Twoja przyjaciółka jest zapaloną kucharką, to może zabierzesz ją do jakiejś fajnej restauracji? Jak W-wa, to dla mnie tylko Salto na wilczej. Coś innego, nowego, świeżego, z kuchnią południowoamerykańską. Na pewno wam się spodoba :)
By dama_pik
#18182 Ja bym postawiła może na jakaś książkę kucharską? Wszyscy lubimy mieć pod ręką w kuchni książkę gdzie sa fajne i wartościowe przepisy! na in book.pl jest fajny wybór książek na pewno znajdziesz jakieś kucharskie książki !
do tego vbym jecsze doozyla np. ściereczki kuchenne bo to [raktyczny preznet.