Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By lysy667
#32023 Myślę, że warto w tej kwestii doradzić się jakiegoś specjalisty. Moim zdaniem to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
By anielka
#33656 Na ostatnią rocznicę ślubu dostałam od męża zmywarkę. Tzn bon podarunkowy do sklepu z rtv i agd i wybrałam sobie zmywarkę. I to był najlepszy prezent. Do tego oczywiście od razu dokupiłam sprawdzone i polecane przez przyjaciółkę produkty surf: tabletki do zmywarki oraz nabłyszczacz, a do tego środek do czyszczenia zmywarki. :D
By aleksandra12
#35529 Może fotoksiążka? Myślę, że żona doceni taki gest, tym bardziej na rocznicę ślubu. Możesz zebrać wszystkie najlepsze zdjęcia i stworzyć z nich niezapomniany upominek. Z tego, co wiem to firma https://fotojoker.pl/ specjalizuje się w tego typu fotoksiążkach.
By Bella89
#36275 Ja również proponuję sobie zajrzeć na stronę https://malahit.pl bo tam znajdziecie kosmetyki pielęgnacyjne, do makijażu, różne akcesoria, perfumy- praktycznie wszystko co potrzebuje atrakcyjna kobieta. Takie rzeczy idealnie sprawdzą się na prezent. Co ważne, są to produkty wysokiej jakości. Dlatego na pewno nic tam nie kupicie chińskiego, czy szkodliwego.
By BasiaBasia
#36292 Dla mnie zawsze najlepszym prezentem jest biżuteria. Ja mam słabość do biżuterii ręcznie robionej. Lubie wiedzieć, że mam coś oryginalnego i wyjątkowego, a nie jakąś masówkę. Ostatnio zachwyciła mnie biżuteria sutasz z https://malafabryczka.pl/kategoria/kolczyki-sutasz/139 Pasuje zarówno na wieczorne wyjście jak i na wypad z koleżanką do baru.