Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Arlena
#24522 ja myślę ze każda kobieta ucieszy się z biżuterii, to jednak wyjątkowy prezent, wybrany przez osobę, dopasowany do nas...jest czymś wyjątkowym. Mi bardzo spodobała sie najnowsza kolekcja na https://touspolska.pl/bizuteria/nowosci, Są tam tak śliczne pierścionki, kolczyki, bransoletki ze spędzę dlugi czas na wybieraniu bo bardzo chcę coś z tej kolekcji dla mojej mamy na świeta. Jeszcze troszke czasu mam ale już wiem ze to bedzie to:)

By sasza
#24661 Kobiety lubią też dostawać różne dekoracyjne elementy. Nie wiem, co może spodobać się Twojej żonie ale wydaje mi się że woski zapachowe Yankee Candle https://puderek.com.pl/woski-zapachowe/ ... chowy.html to bardzo fajny i uniwersalny prezent. Na pewno kilka razy z niego skorzysta. Wybierz tylko przyjemne dla niej zapachy.
By Furry
#24735 Biżuteria to zawsze dobry pomysł, szczególnie taka skromna, którą można nosić w sumie do wszystkiego.
By Skocik
#24767 Według mnie świetnym pomysłem na prezent jest jednak portfel. Szczególnie jeżeli wiesz, że małżonka ma już stary lub nie pasuje jej do torebki :P
By KeKuLski
#24894 Hej,
ja wybrałem na prezent kolczyki z firmy Kate&Kate wiem, że moja żona je ubóstwia :) Postanowiłem je zakupić kolczyki wkrętki https://www.kateandkate.pl/cat-pol-1214 ... retki.html obecnie ma dużo długich kolczyków, a takie będzie mogła nosić na co dzień. Kolczyki od Kate&Kate są bardzo dobrej jakości, posiadają fajne zdobienia i dobrze się prezentują. Żona ma ich kilka par i jest zadowolona :)
polecam!
By biedroska
#24952 Ja postanowiłem nie kupować w tym roku żadnych bibelotów. Kosmetyków ma w brud, ubrania nie mieszczą nam się już po szafach więc w tym roku inwestuje w zwiedzanie. Kupiłem hotel Miodosytnia w Krakowie, będziemy zwiedzać, podziwiać jarmark świąteczny i być ze sobą, a nie z rzeczami, które i tak nie są nam potrzebne.
By Los7
#25449 Ja swojej żonce w tym roku zamierzam sprawić przy okazji Bożego Narodzenia zegarek sportowy. Żona ostatnio stała się maniaczką wręcz, jeśli chodzi o bieganie. Zaczęliśmy razem nawet biegać, ale ja nie czuję potrzeby, żeby codziennie robić trening. A taki zegarek jej się przyda, przynajmniej będzie wiedzieć, ile czasu jej zajmuje przebiegnięcie określonego dystansu.