Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Mardeen
#17673 A ja myślę, że Twoja żona najbardziej by się ucieszyła jakbyś ją gdzieś zabrał :) Bardzo fajne i romantyczne miejsce jest koło gorzowa wlkp, pałacyk łąkomin. Można tam spędzić czas i na świeżym powietrzu i też w spa :)

By Pokemoon1
#17684 Lepiej zakupić coś przydatnego np. do podłóg.Od siebie polecam odpowiedni mop do mycia każdej podłogi - od parkietu do kamiennej posadzki. http://leifheitsklep.pl/mop-piccolo-m-z ... duo-p45960 Jest łatwy w użytkowaniu i bardzo skuteczny . Ma mechanizm wyciskania zamontowany na drążku co ułatwia sprzątanie. Według mnie to super rozwiązanie w sprzątaniu w kuchni.
By rachelka
#17989 A może jakaś romantyczna kolacja w fajnej restauracji? Baardzo polecam Salto na wilczej, rewelacyjne miejsce :) Po pierwsze serwują tam przepyszne dania kuchni południowoamerykańskiej. Po drugie jest świetny klimat, bardzo romantyczny. Można tez zarezerwowac salę dla 2 osób :)
By E-kwiaty.pl
#18250 Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Pomysł z romantyczną kolacją i wspólnym wyjściem jest bardzo fajną opcją i myślę, że warto spróbować. Dodatkowo możesz stworzyć romantyczną atmosferę po przez zaskoczenie żony bukietem kwiatów, np takim http://www.e-kwiaty.pl/kwiaty/358-11-roz.html
By rachelka
#19205 Zabierz żone na jakiś fajny wspólny wyjazd :) Myślę, że takiego prezentu się nie będzie spodziewała, i tym bardziej będzie zachwycona :) Zerknij sobie na ofertę hotelu Unitral w Mielnie: http://www.unitral.pl/. Mają nieraz bardzo fajne pakiety w dobrych cenach
By mane
#19208 Może pomyśl o jakimś gadzecie do kuchni? Jak kupuję kobiecie prezent stawiam na praktyczne akcesoria kuchenne, na przykład moja mama bardzo lubi piec i gotowac. do tego nalezy: http://cinnibird.pl/cinnibird-red.html Jest to taki przyrząd do dekoracji, niczym czarujący długopis do dekoracji. Dostała na 45 urodziny. Bardzo jej się podobał.