Dyskusje o prezentach dla kobiet

By Alledinge.com
#20180 Nie wydaje mi się aby złote szpilki były dobrym pomysłem na prezent dla żony, akurat odzież czy obuwie lepiej jeżeli kupi sobie sama, a Ty możesz wybrać dla niej np elegancką biżuterię czy ulubione perfumy, właśnie te prezenty polecam :)

www.Alledinge.com
By bella
#20911 Zabierz żone na kolacje w jakies fajne miejsce :) JAk nie znasz dobrej restauracji w warszawie to bardzo polecam Ci Salto na wilczej. MAją tam kuchnie poludniowoamerykańską, wiec takie oryginalne smaki, ale myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie :)
By SuszaVelur
#21637 Ja bym się niezwykle ucieszyła z wyjazdu do SPA, albo sesji u masażysty ;) Polecam Ci pójść w tę stronę :) Albo jeszcze lepiej - sam jej zrób sesję :)
By ravioli09
#21690 O tak, wyjazd do SPA to zawsze świetny pomysł. Pod Krakowem jest dobre spa w Zielonkach - nazywa się Medical SPA. Oboje możecie skorzystać :)
By DiegoGG
#23510 Co roku w urodziny żony mam ten sam dylemat, co kupic... Przeglądam tutaj perfumy - https://tagomago.pl/collections/tylko-t ... -luksusowe Tak średnio co 2-3 lata żona dostaje na urodziny jakąś ładną fiolkę :) Moja żona dostaje tylko trafione prezenty - PREZENTY LUKSUSOWE , więc nigdy nie narzeka :)