Dyskusje o prezentach dla kobiet

By grebnam
#23560 Żonie na pewno najbardziej spodobała by sie jakaś ciekawa biżuteria. Najlepiej znajdź stronę www jakiegoś dobrego i sprawdzonego jubilera i zamów jej coś ciekawego czego nie będzie miała żadna inna kobieta. Na pewno doceni taki prezent!
By nikita3
#24568 Co powiesz o takim zestawie hybrydowym https://evonails.pl/zestaw-startowy-gel ... ro-xl.html żona napewno ucieszy się z takiej praktycznej a przede wszystkim użytecznej opcji. Dzięki takiemu zestawowi będzie mogła zaoszczędzić na kosmetyczce, a po paru zabiegach zestaw się zwróci.
By sabinkaduchess
#26109 Ja już wolałabym coś praktycznego, ale specjalnie dla kobiet, np. suszarkę. Babyliss robi fantastyczne sprzęty i nie zastanawiałabym się ani chwili, jeśli to właśnie miałabym dostać w prezencie.
By Arlena
#26116 Ja bym poleciłą coś co kobiety bardzo lubią czyli np skórzaną torebkę, coś z akcesoriów...Tutaj są bardzo łądne, duży wybór, marka, firma, wyroby skórzane, wiec prezent na lata:) myślę ze byłaby zadowolona https://www.primamoda.com.pl/akcesoria.html?cat=56. Styl i fason, kolor to już trudno doradzić, bo nie znam osoby ale mam nadzieję ze nie jesteś "tyypowym" facetem i wiesz co lubi Twoja żona, jak sie ubiera, jaki styl i kolory lubi:) powodzenia i udanego prezentu!