Dyskusje o prezentach dla mamy

By m-arek
#12132 Może garnek do gotowania na parze. Tak przyrządzone potrawy są zdrowsze a mając dobry sprzęt chętniej gotuje się warzywa a te wcale nie tuczą. Chasseur robi niebrzydkie. :)
By SoniaK
#12371 Może pomyśl o tym by wykupić jej pakiet zabiegów na kriolipolizę. Wydaje mi sie że wiecej informacji znajdziesz tutaj http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw . Podczas tego zabiegu zamrożą mamie komórki tłuszczowe i pozniej stopniowo będą wydalane z organizmu. Zobaczysz że mama bedzie zadowolona
By sylwia4012
#12615 Kup mamie piękną donicę i trochę nasion warzyw http://florexpol.eu/229-nasiona-warzyw-1 - wybierz te, które mogą rosnąć w ten sposób czyli np. sałatę, koper, szpinak, portulaka warzywna. Takie samodzielnie wyhodowane warzywa są bardzo zdrowe i warto włączyć je do codziennej diety.
By Karinka
#12626 Moja mama ma niedługo urodziny a do tego jeszcze zbliża się dzień matki i tak się zastanawiam, czy nie wykupić dla niej treningów z trenerem osobistym. Znalazłam w mojej siłowni Gliwice http://silownia.com.pl, że mają taką opcję, więc w sumie dlaczego nie, mama miałaby blisko, a wiem, że sama to rozważała, mama nadzieję, że się nie obrazi, czy coś.
By Rekin
#14340 Każda mama chce pieknie wyglądać i jeśli mówi że chce schudnąć to pewnie tak jest. Wiadomo- zaganiane mamy mają mało czasu dla siebie i w takim przypadku idealnie byłoby wysłać mame na jakies wczasy odchudzające. Tu http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/mamo-wroc-do-formy.html jest bardzo ciekawa oferta. Nie tylko program odchudzający ale i nauka odpowiedniego odżywiania. Myslę ze mama po pobycie na takich wczasach bedzie pełna energi i bedzie wiedziała co robic by wagę utrzymac.