Dyskusje o prezentach dla mamy
By Przemo
#8537 Moja mama mówi ostatnio dość często, że jest za gruba i powinna coś z tym zrobić. Zbliżają się jej urodziny więc pomyślałem że zamiast kwiatów i tradycyjnych prezentów zainwestuję w coś nowego. Wpadłem na pomysł żeby wykupić jej karnet na siłowni z fitnessem oraz dorzucić do tego jakieś suplementy diety - coś w tym stylu http://sklep.slimprofil.pl/pl/slimprofi ... ratis.html Myślicie, że to dobry pomysł?

By Panna_Anna
#8546 Znajdź zdjęcie mamy sprzed wielu lat (o ile była szczupła), ładnie opraw i zawieś w widocznym miejscu.
Karnet na siłownię lub fitness może być nieco ryzykowny, niektórzy nie lubią tak ćwiczyć. Najlepiej byłoby poszerzyć wiedzę z zakresu dietetyki i np sprezentować mamie rower - codzienny ruch to podstawa.
By lilka91
#8564 Też mi się wydaje, że mama mogłaby się obrazić. Ja na Twoim miejscu kupiłabym jej multicooker Redmond rmc m20 by mogła sobie przygotowywać zdrowe posiłki i do tego zabierałabym ją na spacery, zachęcała do wycieczek rowerowych i np. zakupu kijków. W ten sposób mogłaby schudnąć nawet kilkanaście kilogramów. Nie musi od razu iść na siłownie i faszerować się jakimiś wspomagaczami.
By basiam
#9998 Wiesz co wejdź sobie na http://klubseniora.pl/ tam są ćwiczenia ruchowe dla seniora i niech Twoja mama zacznie od tego. Wątpię, że od razu pójdzie na siłownię gdzie jest mnóstwo osób, które mogłyby ją peszyć. Raczej stawiam, że zrobi jej się przykro:)