Dyskusje o prezentach na urodziny
By malgosia
#7 Kup mu coś śmiesznego! Ostatnim razem jak byłam na osiemnastce, to mój kolega(solenizant) dostał takie fajne kieliszki na których był napis "P..le nie robię". Bardzo fajny, imprezowy gadżet a zarazem jakże przydatny!

Musisz wybrać coś ciekawego i unikalnego. Wykaż się kreatywnością :)
By Juzio
#45 Ja ostatnio mojemu najlepszemu kumplowi kupiłem taki ręcznik na którym był odrysowany koleś. Tak jak na filmach widać, kiedy policja kredą odrysowuje kontur ciała, które leży na ulicy :shock: . No wiecie o co chodzi, a ten ręcznik fajne nadaje się na basen, akurat kolega jest pływakiem, więc to był strzał w dziesiątkę. A ten ręcznik nazywa się chyba kryminalny ręcznik czy jakoś tak...
By mandolinka
#8595 Moim zdaniem pomysl z butami jest bardzo dobry. takich lepszych butów nie dostaje sie na co dzień a nawet jak zbierze pieniadze to pewnie nie bedzie chciał sobie kupic.Ja tutaj http://www.landersen.pl/ widziałam bardzo fajne sportowe obuwie. Może udało by Ci sie tam wybrac coś fajnego.
By Essenza-perfumerie
#8619 Napisz czym interesuje się Twój kumpel i wtedy łatwiej będzie coś doradzić,może jakiś gadżet z piłki nożnej albo płyta ulubionego zespołu? To taki luźny pomysł na 18 prezent.

Pozdrawiam Essenza-Perfumerie.