Dyskusje o prezentach dla taty

By dama_pik
#14534 My kupiliśmy mojemu kurs językowy w Lincolnie w Krakowie. Tato bardzo lubi języki, więc się okropnie ucieszył, że ędzie miał szansę nauczyć się kolejnego.
By monaliza13
#14584 Mojemu tacie robi się prześwit na czubku głowy. Dlatego pomyślałam by mu sprezentować http://drhair.de/ Kosmetyk ten ma mikrowłókna które w kilka sekund przyklejają się do włosów i zyskują one na wyglądzie bo są zagęszczone i pogrubione, co pomaga ukryć niedostatki. Fryzura wygląda naturalnie i jest trwała i trzyma się cały dzień.
By Karinka
#14811 A może warto postawić na jakieś stylowe ciuchy. w tym miejscu jest dobry producent koszul męskich: http://viking-jeans.com.pl/ Ja samu kupuję tam dużo mężowi. Jesteśmy zadowoleni, bo maja tam duży wybór i przyzwoite ceny, Według mnie dużo zależy od potrzeb adresata. może najlepiej byłoby się go spytać, czego potrzebuję. Można tez spróbować się poskładać w kilka osób i kupic coś przydatnego.
By kasjopeja38
#14994 Ja to bym kupiła jakiś sprzęt sportowy http://profitness.pl/17-ciezary#/ Ciężarki czy sztangę. To jest dobry wiek, żeby dbać o siebie. A poza tym szkoda kasy na jakąś inną niepotrzebną rzecz a sprzęt jest zawsze praktyczny. Teraz ćwiczenia są trendy w każdym wieku :)
By Hokus
#15039 Jak ktoś nie ćwiczy to nie ma sensu kupować sprzętu do ćwiczeń. Wiem po swojej mamie - raz użyła i teraz wszystko leży.
Może fajnym pomysłem będzie wizyta u wróżki? Niby fajne doświadczenie i dość taki niecodzienny prezent. W razie czego rzuć okiem tutaj http://www.parasfera.pl/