Dyskusje o prezentach dla taty
By Legion
#15140 Tak jak pisałam w poprzednim temacie uważam ze bardzo trafionym luksusowym prezentem jest pościel antyalergiczna wykonana z wysokiej jakości jedwabiu, ciekawą ofertę takich poszew poszewek znajdziecie m.in. http://www.josilq.pl/koldry.html . Myślę ze warto rozważyć sprezentowanie komuś takiego zestawu, bo nie dość ze prezentuje sie pieknie to jeszcze zapewnia komfort snu.

By autoprezent
#15553 Czterdziestka to idealna okazja do tego, aby przejechać się Ferrari lub Lamborghini spełniając swoje motoryzacyjne marzenia. Zatem jeśli chcesz nabyć taki prezent, to zapraszamy na autoprezent.pl, gdzie możesz w tej chwili zrobić zakupy z 5% rabatem :-)
By myszka25
#15839 Co tam przejażdżka.... jeśli masz więcej niż przeciętną sumę przeznaczoną na prezent może warto pomyśleć i namówić tatę na nowe auto. Dobrą ofertę ma teraz skoda z szeroką gamą silników w tsi. Przy okazji tata dowie się jak działa tsi. Mnie temat motoryzacji wciągnął, a jestem kobietą. Wszystko to sprawka mojego męża, zapalonego mechanika
By monaliza13
#15901 Siostra jest osobą samotna, dlatego na urodziny postanowiliśmy zrobić jej remont kuchni, w raz z wymiana grzejnika. Bardzo ładne znaleźliśmy tu http://www.immergas.com.pl/ Firma Immergas cieszy się dużym uznaniem klientów, maja bardzo ciekawe, nowoczesne rozwiązania. Mnie bardzo spodobały się grzejniki dekoracyjne.
By Mr.Gadzet
#21110 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent na 40 urodziny. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!
By mane
#21537 Ja swojemu mężowi kupiłam rzeczy do auta:1.http://www.total-care.pl/product-pl-235-COCKP
IT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-plastikowych.html ( o zapachu Hugo )
2.http://www.total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400-
może twój tata także będzie zadowolony z takich prezentów!?
By Rekin
#21626 Ja uważam ze jako prezent zawsze dobrze się sprawdza ciekawa książka. A w księgarni wysyłkowej znajdziecie tanie książki. Do dyspozycji jest około 130 000 tytułów. Na pewno znajdzie każdy co ś dla siebie lub dla bliskiej osoby.