Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By AldonaJJ
#19251 Ja dziadkom na ich święto kupiłam odpromiennik Creatos. Wierzą w działanie jakiś żył wodnych, więc mam nadzieję, ze prezent będzie trafiony i będą się cieszy :)

By dama_pik
#19374 Moja babcia jest starszą osobą. Ma problemy z ciśnieniem. Staramy sie regulować dietą oraz tabletkami. Na jej 70 urodziny otrzyma aparat do mierzenia ciśnienia. Jak sprawdzałam to dobre opinie ma firma diagnosis więc chyba kupię w aptece u nas w mieście.
By MarekOz
#20758 Ile tutaj pomysłów :D dobre forum bo szybko można znaleźć odpowiedni prezent czytając te wypowiedzi. Ja dodaję swój pomysł, który już został zrealizowany. Organizowaliśmy babci na urodziny przyjęcie- cała rodzinka się zjechała (babcia o niczym nie wiedziała) Od siebie kupiłam jej taki wielki kosz okolicznościowy http://slodkiupominek.pl/p/17/266/kosz-podarunkowy-1 Wszystko wyszło świetnie.
By KaraAra
#20913 A może zamiast zegara na ścianę, kołdry i tego typu rzeczy lepiej kupić babci zegarek na rękę? Moja w tamtym roku dostała i cieszy się z tego cały czas :) Zerknij na zegarki damskie bisset na e-watches.pl . Wydaje mi się, że dla starszych osób takie prezenty personalne to lepsze rozwiązanie :)