Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By ivona
#21273 Ja w tamtym roku kupiłam właśnie zegarek na urodziny z https://wkruk.pl/zegarki . Wydaje mi się to lepszym prezentem niż kołdra :/ Kto by chciał dostać kołdrę na urodziny? Mi by było bardzo smutno z tego powodu. Co innego biżuteria, perfumy i inne cacka

By maroony
#22965 Noo, ciśnieniomierz to spoko pomysł - oczywiście o ile twoja babcia go nie ma a potrzebuje. Jak dla mnie to już teraz w dzisiejszych czasach bardziej gadżet niż taki stricte sprzęt medyczny kojarzący się ze szpitalem... W każdym domu powinien być dobry ciśnieniomierz, to się zawsze przyda.
http://sklep.cezal.com.pl/61-cisnieniomierze może coś wybierzesz. Widziałam ostatnio takie fajne porządne, ale dość proste, dla osób starszych.
By marina
#25496 Taki rejs to ciekawy pomysł. NIe wiem jednak czy każda osoba byłaby z niego zadowolona. Wymaga to zaplanowania, czasu, chęci. Tak więc lepiej odpuścić tutaj moment zaskoczenia oraz poinformować drugą osobę co planowalibyśmy jej podarować....
Ze swojej strony proponowałabym dać

jakiś ciepły kocyk
szal
rękawiczki
portmonetkę
torebkę
ewentualnie pudełko eleganckich czekoladek;
https://chocorepublica.pl/
Obrazek
By irenakwiecien
#25682 Współcześnie osoby w tym wieku są najczęściej jeszcze w bardzo dobrej kondycji fizycznej i mogą w pełni korzystać z uroków życia. Jednak warto nakłaniać ich, by w możliwie dużym stopniu dbali o swoje zdrowie. W związku z tym dobrym pomysłem na prezent będą wartościowe suplementy diety. Sprawdzi się na przykład kwas askorbinowy w dużym i eleganckim opakowaniu.
By Belonmdo
#25938 Może to się wydawać nieco niegrzeczne...ale...aparat słuchowy? Czasami osoby starsze boją się przyznać że z ich słuchem czy wzrokiem jest coś nie tak :( Czasami warto zachęcić ich do zrobienia badań słuchu, na przykład w punkcie Audiofon (https://audiofon.com.pl/). Badanie jest za darmo a w razie czego to i aparat dobiorą.