Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Nostalgia
#26864 To jest bardzo dobry pomysł z tym SPA. Może nigdy nie była a taka odnowa biologiczna dojrzałej cery to super pomysł. https://www.milionkobiet.pl/uroda/travellers-choice-2017-dla-hoteli-spa-dr-irena-eris,25554,1,a.html tutaj można znaleźć super oferty spa dla każdego. Naprawdę świetne.. Jakbym sama miała jeszcze babcię to myślę że też bym coś takiego jej sprezentowała :D

By kasiamaj
#32631 Mi się już pomysły na prezent wyczerpały dlatego w tym roku postawiłam na rzecz pożyteczną, którą w sumie babcia sobie sama zażyczyła :D mam na mysli wózek na zakupy. Zamówiłam na homedome.pl bo był na promce i teraz babcia sobie z nim codziennie jeździ na zakupy :)
By Kaczorek8
#35079 Witam, mi się wydaje,że mój pomysł jest dość oryginalny, ponieważ chcę babci zrobić prezent rzeczy aptecznych, ale nie leków, tylko suplementów, kremów, witamin, pomyślałem o takiej "paczce zdrowia", co sądzicie? Zastanawiam się nad zakupami w aptece internetowej https://www.nowafarmacja.pl/ bo wydaje mi się,że będzie się to opłacało o wiele bardziej. Proszę o opinie, pozdrawiam
By hejlo
#35083 a co myślicie o takim prezencie jak https://bibliaaudio.pl/ ? według mnie dla stardszych osób, które nie mogą już czytać a chciałyby mieć kontakt z biblią to idealne rozwiązanie. można słuchać wieczorem do snu. Słuchalam kawałków i jestem zauroczona!
By fiona45
#35413 Na urodziny babci już w tym wieku to może pomyśl o jakieś fajnej figurze anioła. Piękne , jedyne w swoim rodzaju widziałam na; https://www.moodgood.pl/anioly-c-17_1.html . Takie anioły potrafią wiele swoim gestem powiedzieć. Na pewno coś dla swojej babci znajdziesz praktycznego i w dobrej cenie.
By preda
#38741 Zróbcie jej fotoksiążkę - groszowe koszty, a pomysł zdecydowanie trafiony.
Ile to kosztuje? To śmieszne grosze na Empik Foto. Wchodzicie na stronę, tam wrzucacie zdjęcia i wszystko sobie dopasowujecie. Z tymi tematami naprawdę nie ma większych problemów, kwestia umiejętnego podejścia, odpowiedniej liczby fotek i chwili czasu ;-)